Vatan Caddesi 11 saat kapalı

İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 84. yıldönümü kutlamalarının yapılacağı törenler nedeniyle bugün Vatan Caddesi ve bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İSTANBUL - İstanbul'un düşman işgalinden kurtuluşunun 84. yıldönümü kutlamalarının yapılacağı törenler nedeniyle bugün Vatan Caddesi ve bazı yollar trafiğe kapatılacak. Emniyet Müdürlüğü'nün açıklamasına göre, bugün 05.00-16.00 saatleri arasında, Vatan Caddesi ile bu caddeye çıkan tüm yollar, Hal yolu bitimi, D-100 Cevizlibağ-Tünel sapağından itibaren Vatan Caddesi, Lahor Meydanı'na kadar trafiğe kapatılacak.
Vatan Caddesi'ne alternatif yollar ise şöyle: D-100 Karayolu'ndan Vatan Caddesi'ne gidecek sürücüler, Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa Bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç Tüneli, Ayvansaray ışıklardan Balat Yolu'nu takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametlerinden. E-80 Karayolu'nu kullanacak sürücüler, Milliyet gazetesi karşısından TEM istikametine, sahil yolunu kullanacak sürücüler sahil güzergâhından Yenikapı-Kumkapı-Sirkeci istikametine gidebilecek. Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih'teki hastanelere gidecek ambulans sürücüleri ve diğer sürücüler sahil yolunu tercih ederek Samatya'dan Cerrahpaşa, Çapa, Haseki veya Vakıf Gureba hastanelerine intikal edebilecek. Fatih istikametinden hastanelere gidecek sürücüler ise Atatürk Bulvarı-Aksaray ve Millet Caddesi güzergâhını kullanabilecek.