Vekilin adaleti bu!

Olaylı Denizlispor-Vestel Manisa-spor maçında bir futbolcuya protokol tribününden pet şişe fırlatırken görüntülenen CHP Denizli Milletvekili Haşim Oral, 'pişman' değil.

ANKARA - Olaylı Denizlispor-Vestel Manisa-spor maçında bir futbolcuya protokol tribününden pet şişe fırlatırken görüntülenen CHP Denizli Milletvekili Haşim Oral, 'pişman' değil. Partisinin grup toplantısı öncesinde gazetecilerin konuyla ilgili sorularını yanıtlayan milletvekili, "Size küfretseler sinirlenir misiniz? Niye pişman olacağım. Küfredene sordunuz mu, 'Pişman oldunuz mu' diye?" dedi.
AKP Denizli Milletvekili ve Denizlispor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Yüksektepe de, maçta Vestel Manisaspor futbolcusu Yılmaz'ın 'şeref tribününe küfrettiğini ve bunu kulaklarıyla duyduğunu' söyledi. AKP'li Yüksektepe dün düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu: "25. dakikada Manisasporlu Yılmaz, çok sert girerek çift daldı ve genç sporcumuz Güven'in ayak bileği iki yerinden kırıldı. Bu hareketten üç-dört dakika önce de aynı hareketi Serhat'a yapmıştı. Hakem kart göstermedi. Manisaspor soyunma odasına girerken Yılmaz şeref tribününe resmen küfretti."
'Sorun insan malzemesi'
Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Oral ile ilgili olarak, "Milletvekili olarak bu hareketi başkası yapsa onun engellemesi gerekirdi. Her alanda yaşadığımız olumsuzlukların nedeni insan malzememiz. Malzememiz bu" dedi. (Radikal, aa)


    http://www.radikal.com.tr/7606307606300

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.