Villada infaz: Babayla oğulları öldürüldü

Didim ilçesinde tripleks bir villada oturan TIR şoförü 41 yaşındaki Hasan Kav'la oğulları 13 yaşındaki Sait ve 15 yaşındaki İrfan Kav kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.

AYDIN - Didim ilçesinde tripleks bir villada oturan TIR şoförü 41 yaşındaki Hasan Kav'la oğulları 13 yaşındaki Sait ve 15 yaşındaki İrfan Kav kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü. Durum Londra'ya tatile giden anne Arzu Kav'ın ailesine telefonla ulaşamaması üzerine yakınlarına haber vermesiyle ortaya çıktı.
Villaya gelen jandarma ekipleri Hasan Kav'ı salonda, oğulları Sait'i yatak odasında, İrfan'ıysa villanın en alt katında ölü buldu. Olay yerinde 20 boş kovan bulundu. Katil veya katilllerin, baba Kav'ı öldürdükten sonra kaçmaya çalışan iki çocuğun peşinden giderek baş ve göğüslerine ateş ederek öldürdüğü anlaşıldı.
Üstünden yaklaşık 24 saat geçtikten sonra farkına varılan cinayet büyük olasılıkla pazar gecesi işlendi. Villada yapılan aramada dört kilogram esrar bulundu. Kav'ın eşiyle birlikte sık sık Britanya'ya gittiği anlaşıldı.