Viranşehir'deki yangına TOMA'lı müdahale

Viranşehir'deki yangına TOMA'lı müdahale
Viranşehir'deki yangına TOMA'lı müdahale
Viranşehir'de, 2 yıl önce boşaltılan eski devlet hastanesi binasındaki yangını söndürmede itfaiye ekipleri yetersiz kalınca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı TOMA'da müdahaleye katıldı.

ŞANLIURFAViranşehir’de, 2 yıl önce boşaltılan eski devlet hastanesinin binasında bilinmeyen nedenle çıkan yangında itfaiye ekipleri yetersiz kalınca İlçe Emniyet Müdürlüğü 'ne bağlı Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı ( TOMA ) ile müdahale edildi. Paniğe neden olan yangın, 1 saatlik çalışmayla söndürüldü. Yangına müdahaleye katılan TOMA için 'Yangın Olaylarına Müdahale Aracı' (YOMA) yorumları yapıldı.

Şarkpınar Mahallesi'nde bulunan eski devlet hastanesi binasında bilinmeyen nedenle öğle saatlerinde yangın çıktı. Paniğe neden olan yangın için vatandaşlar, itfaiye ekiplerinden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye erleri, yangına müdahalede yetersiz kalınca Emniyet Müdürlüğü'nden yardım istendi. İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı TOMA'lar olay yerine gelerek yangına müdahale etti. İtfaiye ve TOMA'nın müdahale ettiği yangın, 1 saatlik çalışmayla söndürüldü. Yangının çıkış nedeniyle ilgili çalışma başlatıldı.


MUSTAFA MERT / DHA


  http://www.radikal.com.tr/114784811478482

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  itfaiye yetersiz, cevik kuvvet yeterli - keryil

  bir ulkenin demokrasi citasinin dusuklugunu daha guzel nasil ifade edebilirdik ki? yeterince itfaiye araci yok, ama fazladan polis ve panzer var.

  .... - No_Pasaran

  iyi bari heyecanlanıp biber gazı sıkmamışlar...