Viyadükten kamyonet düştü

Mecidiyeköy'de viyadükten yuvarlanarak kırmızı ışıkta bekleyen araçların üzerine düşen kamyonet, iki kişinin yaralanmasına neden oldu.
Topkapı yönüne giden Sinan Usta'nın kullandığı kamyonet...

İSTANBUL - Mecidiyeköy'de viyadükten yuvarlanarak kırmızı ışıkta bekleyen araçların üzerine düşen kamyonet, iki kişinin yaralanmasına neden oldu.
Topkapı yönüne giden Sinan Usta'nın kullandığı kamyonet, E-5 Karayolu Ali Sami Yen Stadı karşısında viyadükte yoldan çıkıp bariyerleri aşarak aşağıya yuvarlandı. Çarpmanın etkisiyle kırılan korkuluklar, kırmızı ışıkta duran araçların üzerine düşerken, kamyonet korkuluklarda asılı kaldı. Kırmızı ışıkta bekleyen sürücüler neye uğradıklarını şaşırarak arabalarından dışarı çıktı. Asılı kalan kamyonet bir süre sonra yaklaşık 12 metre yükseklikten ışıklarda Serdar Ayyıldız'a ait aracın üzerine düşerek yan yattı. Kazadan hafif yaralı olarak kurtulan sürücüler, gelen ambulanstaki sağlık görevlilerince ayakta tedavi edildi.
Kum döküldü
Olaydan sonra kamyonetin yakıt deposundan akaryakıt sızması üzerine, yangın ya da patlama yaşanmaması için otomobil polis ekipleri tarafından uzaklaştırıldı. Yol trafiğe kapatılarak, itfaiye görevlileri çağrıldı. İtfaiyenin önlemleri alması ve araçların çekilmesinin ardından, belediye ekiplerince kum dökülen yol trafiğe açıldı. Sürücüler Usta ile Ayyıldız, ifade vermesi için karakola götürüldü.