Vurulan helikopterin enkaz görüntüleri ortaya çıktı

Vurulan helikopterin enkaz görüntüleri ortaya çıktı
Vurulan helikopterin enkaz görüntüleri ortaya çıktı
Suriye'de ÖSO'ya yakın bazı siteler, Türkiye'nin vurduğu helikopterin düşüşünden hemen sonra çekildiği iddia edilen görüntüler paylaştı.

Türkiye ’nin Suriye ’ye ait bir helikopteri düşürdüğünü açıklamasının ardından internette değişik açılardan çekilmiş düşme anı ve olay yeri enkaz görüntüleri yayınlandı.

Arınç: Helikopteri biz düşürdük
    
Bazı internet sitelerinde de pilotların paraşütle atladığını gösteren görüntüler yer alırken, sınırdaki Türk köylerinden olayı görenler, “Bir anda gürültülü bir patlama oldu. Helikopterin düştüğünü gördük” dedi. Bazı görgü tanıkları da “Bir anda gürültülü bir patlama oldu. Patlama anında havada iki paraşütün indiğini gördük” iddiasında bulundu.
Davutoğlu: Kimse cüret edemeyecek

SİLAH SESLERİ DUYULDU
Helikopterin düşüşünden hemen sonra çekildiği iddia edilen görüntülerde uçağın yanan enkazının yanı sıra paraşütle atlayan pilotların yere inişi görülüyor. Pilotların inmesiyle birlikte “Allahuekber” diye bağıran bir grup pilotlara doğru yöneliyor ve silah sesleri duyuluyor. 

ÖSO, helikopterinden atlayan üç kişiden ikisinin öldüğünü, birinin ise ellerinde rehin bulunduğunu açıkladı.
Vurulan helikopterle ilgili Suriye'den ilk açıklama

Bir başka görüntüde ise silahlı gruplar düşen helikopterin enkazında bir pilotun cesedini inelerken görülüyor.

Düşen Suriye uçağının enkazı böyle görüntülendi


  http://www.radikal.com.tr/1151166115116614

  YORUMLAR
  (14 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  el kaide - $iyar63

  bunlarmi dewrim yapcak... siiler kadar onurlu olun bakin yillarca saddam irana saldirdi. amerika iran üzeri vurmak istedi. bir müslüman ülkeyi vuramazsin benim topraklarimdan dedi,bizimkiler napiyor savas cigirtkanligi

  kimyasal görüntüler - acipayamli2

  kimyasal saldırı sonrası neden bir video göremedik radikal'de. bütün herşey kalp yiyen yamyamla kafa kesen bu vahşet görüntüleriyle mi özetleniyor? bu kadar dar mı bakış açınız?

  Savaş esirleri - uzunhikaye

  Paraşütle atlayan pilotları öldüren bu caniler mi Suriye'ye barış getirecek? Can düşmanın da olsa helikopter düştükten sonra bu kişiler "savaş esiri"dir (prisoners of war) Esir düşen bir insanı "Allahuakbar" nidalarıyla katletmek ancak 1400 yıl geride yaşayanlara yakışır. Biraz onurunuz olsun. Ne kadar da demokratlar değil mi?

  El Cevap - suvari47

  Bu barbarlik yaratilani yaratandan oturumudur acep?

  İslamiyet!! - sblgngr

  Müslüman ülkenin düşürdüğü, dost ve kardeş müslüman ülkesinin helikopterindeki müslüman yaralı pilotları, müslümanlar allah-u ekber nidalarıyla havada vuruyorlar.

  kim bunlar - genel

  bu eli silahlı türkçe konuşmayan adamlar kim? uçağın düştüğü sınırlar türkiye sınırları ise, kim bu arapça olduğunu tahmin ettiğim dilde allahuekber diye konuşan eli silahlı adamlar? t.c. askeri nerede? neden onlar müdahale etmiyor? sınırlarımız kimin elinde? akp helikopteri düşürüyor da bu eli silahlı, t.c vatandaşı olmayan tiplerin orada at koşturmasına nasıl izin veriyor?

  Cipler... - xterso

  Savaşa çağrılacak cipler arasında tayyibin koruma cipleri de var mı merak ettim birden. Savaşacaksan yanına evde tuttuğun %50 ni alıp gidebilirsin tayyip, bizce hiç sakıncası yok ama bizi hiç bekleme, avucunu yalarsın.