Yakalanan çocuk sapığı: 10 değil 100 çocuğa tecavüz ettim

Gaziosmanpaşa'da 10 ayrı çocuğa tecavüz ettiği tespit edilerek tutuklanan Kamil Akşahin, dört yılda 100 çocuğa tecavüz ettiğini itiraf etti. Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince, 14 Temmuz 2006'da Karadeniz Mahallesi'nde...

İSTANBUL - Gaziosmanpaşa'da 10 ayrı çocuğa tecavüz ettiği tespit edilerek tutuklanan Kamil Akşahin, dört yılda 100 çocuğa tecavüz ettiğini itiraf etti. Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince, 14 Temmuz 2006'da Karadeniz Mahallesi'nde bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunulması olayıyla ilgili çalışma başlatıldı. Polis geniş çaplı araştırma yaparak altı ayda, 6 bin kişiyi inceledi. Robot resmi çizilen şüphelinin, aynı bölgede üç ayrı çocuğa daha cinsel tacizde bulunduğu belirlendi.
Yürütülen çalışmalarda Akşahin, iki gün önce gözaltına alındı. Cinsel taciz mağduru 10 çocuktan alınan DNA örnekleri ile şüpheliden alınan DNA örneklerinin örtüştüğü öne sürüldü.
Eşiyle nikâhsız yaşadığı ve iki yaşında bir kız çocuğu babası olduğu belirtilen Akşahin'in, mağdur üç çocuğun da eşkâl belirlemesi üzerine tecavüz olaylarının faili olduğu belirlendi. Akşahin verdiği ifadede, iş çıkışında 8-11 yaşlarındaki kız çocuklarını şeker ve sakızla kandırdıktan sonra apartmanların boş bodrum ve çatı katına götürerek tecavüz ettiğini, sonra da evine gittiğini söyledi.