Yalçın Akdoğan'a ağır yanıt: Hastalıklı ruh!

Yalçın Akdoğan'a ağır yanıt: Hastalıklı ruh!
Yalçın Akdoğan'a ağır yanıt: Hastalıklı ruh!
Bugün gazetesinde yayımlanan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasi başdanışmanı Yalçın Akdoğan'ın, Yeni Şafak'ta Yasin Doğan adıyla yazdığı köşesinde, "Kavganın da bir ahlakı vardır" sözleriyle tepki gösterdiği fotoğraf hakkında Bugün gazetesinden oldukça sert bir açıklama geldi.

Gazeteden yapılan açıklamada, " Aday tanıtım törenine ilişkin kullanılan fotoğrafa farklı bir anlam yüklenmesi tek kelime ile ahlaksızlıktır" ifadeleri kullanıldı. " Anadolu Ajansı tarafından servis edilen bir fotoğraf karesinin farklı amaçlarla kullanıldığını düşünmek 'hastalıklı bir ruh hali'nin yansımasıdır" ifadelerine yer verilen açıklamada, "Tabii bir tören fotoğrafını, bu şekilde çarpıtarak kampanya yürütenler 'dost' gibi gözüküp Medya Grubumuza saldırma kisvesi altında, 'hastalıklı ruh halleri' üzerinden hem Sayın Başbakanımız'a hem de muhterem Bakanımız'a hakaret etmekte ve 'fitne ateşine' benzin dökmeye çalışmaktadırlar" denildi.

Yalçın Akdoğan'ı kızdıran fotoğraf

Açıklamada, hak arayan herkesin 'fitneci' olarak nitelendirilmesinin sorunları çözmeyip, büyüteceğine vurgu yapılırken, "Sizi her alkışlamayan muhalifiniz değil, eleştiren herkes de düşmanınız değildir" denildi.