Yalova'da sokak ortasında şiddete ceza yok!

Yalova'da sokak ortasında şiddete ceza yok!
Yalova'da sokak ortasında şiddete ceza yok!
Kadının kaburgasını kıran sevgili serbestSÜHEYLA GÖZDERELİLER

YALOVA - 36 yaşındaki Selman Keskin, birlikte yaşadığı sevgilisi 34 yaşındaki C.Y.'yi sokak ortasında döverken kaburgasını kırdı. Esnafın yakalayarak polise teslim ettiği Keskin, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olay, dün akşam saatlerinde Yalova'nın en kalabalık noktalarından Cumhuriyet Caddesi Barış Sokak'ta meydana geldi. Yalova Termal'deki bir otelde kaldıkları bildirilen Selman Keskin ve birlikte yaşadığı sevgilisi C.Y., ile sokak ortasında bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma sırasında, Selman Kesmin C.Y.'yi tekme- tokat dövmeye başladı. Aldığı darbelerle yere yığılan kadına tekme ile vurmaya başlayan Selman Keskin, çevreden yetişen esnaf tarafından yakalanarak polise teslim edildi.
C.Y., esnaf tarafından çağırılan 112 Acil Servis ambulansı ile hastaneye kaldırıldı. Yalova Devlet Hastanesi'nde kaldırılan ve bir kaburgasında kırık tespit edilen C.Y., tedavisinin ardından taburcu edilirken, Selman Keskin polis tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. (dha)