Yangın kurbanı 3 işçi toprağa verildi

Yangın kurbanı 3 işçi toprağa verildi
Yangın kurbanı 3 işçi toprağa verildi
Mersin Erdemli İlçesi'ndeki narenciye paketleme tesisi yatakhanesinde bir hafta önce meydana gelen yangında hayatını kaybeden işçiler 22 yaşındaki Murat Bulut, 27 yaşındaki Mücahit Ünal ile 19 yaşındaki Umut Gönül'ün cenazeleri gözyaşları arasında toprağa verildi.

RADİKAL - 7 gündür Erdemli Devlet Hastanesi Morgu'nda bekleyen işçilerin cenazeleri, ailelerinden alınan örneklerle yapılan DNA testi sonucu kimliklerinin belirlenmesinin ardından ailelerine teslim edildi. İşçilerden Murat Bulut, Silifke İlçesi'nin Sömek Mahallesi'nde, Mücahit Ünal Ören Mahallesi'nde göz yaşları arasında toprağa verildi.

YARIYIL TATİLİNDE ÇALIŞIYORDU

Yarıyıl tatilinde okul harçlığını çıkarmak için fabrikada çalışan ve son gününde ölen Erdemli Anadolu İmam Hatip Lisesi 11-J sınıfı öğrencisi Umut Gönül'ün cenazesi ise Erdemli İlçesi'nin Küstülü Mahallesi'nde defnedildi. Kar ve yağmur altında Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu'nun kıldırdığı cenaze namazına Umut Gönül'ün babası Osman Gönül, annesi Ese Gönül, kardeşleri, yakınları, öğrenci arkadaşları ile öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
DHA-Mehmet DOĞANER