Yarın Taksim'de su savaşı var!

Yarın Taksim'de su savaşı var!
Yarın Taksim'de su savaşı var!
Binlerce kişinin yarın saat 18.00'da Taksim Meydanı'nda su tabancalarıyla su savaşı yapacağı sosyal medyadan duyuruldu.

Binlerce kişinin yarın saat 18.00′da Taksim Meydanı’nda su tabancalarıyla su savaşı yapacağı sosyal medyadan duyuruldu.

Sosyal medya araçlarıyla yayın yapan 'Ötekilerin Postası'nın duyurduğu habere göre , “TOMA suyu yoksa o zaman bizim suyumuz var” sloganıyla 1. Geleneksel Water War Şenliği’ni düzenleyen gençler, içinde “şenlik” kelimesi geçen hiçbir şeyin başkaldırı olamayacağını vurgulayarak su savaşına bazı kriterler getiriyorlar.

500 ml su limiti ve 10-15 dakikalık bir etkinlik gerçekleşeceği belirtilirken sürenin sınırlı tutulmasının nedeni 'su israfından kaçınabilmek' olarak açıklandı.


  http://www.radikal.com.tr/1139560113956022

  YORUMLAR
  (22 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Tomalar da katılsın - hyperiq

  Tomalar da katılacak mı :)

  Ötekiler'den ses... - Momos

  olur ya belki bunu görmezsiniz! "@Radikal gazetesi, Ötekilerin Postası'nın duyurularını takip ediyorsa, diğer haberlerimizi de alıp yayınlamalarını bekliyoruz... Örneğin Ethem'in katili hala aramızda!! Bingöl'de tecavüzcüler hala serbest !! Nefret cinayetleri almış başını gidiyor !! Sırf Ötekilerin Postası "su savaşı" haberini duyurdu diye haber kaynağı olmamalıdır. Öncelikle bizi ciddiye almaları sevindirici olsa da, Ötekilerin Postası olarak bizler bu su savaşını takipçilerimize bildirmek için yayınladık. " Radikal gazetesinin, ötekilerin postası'nı daha çok takip etmesini ve bir türlü "haber değeri" olarak göremediği haberlerimizi de web sitelerinde yayınlanmasını ümit ediyoruz. Ötekilerin Postası"

  heeyyyy - Heja Baran

  bendee gidecemm çok eğlenceli olacak yaşasın kimyasız su şenliği...

  Lice - Rilbe

  Lice'den sonra bu güzel eylemi ertelemek gerekir diye düşünüyorum - maalesef yarın Taksim'de yine ölenleri anmak için buluşmak gerekecek...

  TOMA DA GELSİN - kemalyenlic

  Tomalar da katılsın ama içine zehirli su koymasınlar..

  Karşı gösteri oyunu - metinc

  Bu bir Taksim Dayanışması eylemi değildir, Taksim Dayanışması bu tür bir eyleminin olmadığını belirtti ve hatta bazılarınca bu eylemin karşı gruplarca (bkz: akgençlik) Taksim Dayanışması'nın aynı saatlerde Taksim'de direniş sırasında öldürülenleri anmak için yapacağı basın açıklamasına karşı düzenlenmiş olabileceği de düşünülüyor. Taksim Dayanışması'nın bildirisini yayımlayabilirseniz daha iyi olur.

  o değil de - sistemsavar

  her şey bir tarafa hüleoooooğğcu hükümet yanlısı muhafazakar tayfanın bu demokratik bilinç orantısız zeka ve entellektüel duruş karşısında hırslarından çatır çatır çatladıklarını ağızlarından köpükler saçıldığını görmek paha biçilemez. -ama onlar beyaz türk burjuva(sanki müsiad sosyalist) hep bizi ezdiler hep din iman dediğimiz için bizi dışladılar bize zenci muamelesi yaptılar ühühühühühühühü lililililililili!! -Elimde viski(bulamazsam süt mısırı koyarım:) ben, hahahahahahahaha