Yarışma arkadaşı: Ata alkolik değildi

'Gelinim Olur musun?' adlı TV programına annesi Semra Yücel ile katılan Ata Türk'ün ani ölümüyle ilgili olarak tüm gözler otopsi raporuna çevrildi.

ADANA - 'Gelinim Olur musun?' adlı TV programına annesi Semra Yücel ile katılan Ata Türk'ün ani ölümüyle ilgili olarak tüm gözler otopsi raporuna çevrildi. 24 yaşındaki Ata, önceki gün türkücü Cansever ile geldiği Adana Doruk Otel'deki odasında ağzından kan gelmiş halde bulunmuştu.
Dün kan örneği alınan Ata'nın cenazesinin İstanbul'dan gelen ablası Seçil ve babası Hamit Türk tarafından Edirne'ye götürüleceği öğrenildi. 'Gelinim Olur musun?'un izleyeni çoğu kadın bir grup da Adli Tıp Kurumu'nun önüne akın etti.
İlk gün Ata'nın alkol koması nedeniyle ölmüş olabileceği belirtilmişti. Dün Adana'ya gelen Ata'nın 'yarışma arkadaşı' Ahmet Akman ise "Ata alkolik değildi. Yarışma insanın psikolojisini değiştiriyor. Herhalde daha sonra alkole başladı" dedi. Ata'yı son saatlerinde gören bar çalışanları 'neşeli' olduğunu belirtti. Olay yeri inceleme ekipleri 104 No'lu odada ilaç ambalajına rastlamadı. Odadaki enjektörün de ihbar üzerine gelen 112 Acil Yardım ekibine ait olduğu belirlendi. Aşırı derece alkolün vücutta su ve elektrolit dengesini bozarak beyin kanamasına yol açabileceğini belirten Adli Tıp uzmanları ise hemen her türlü ölümde ağızdan kan gelebileceğini belirtti. (dha, aa)


    http://www.radikal.com.tr/7578317578310

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.