Yayalara kızan sürücü pompalı ile ateş açtı: 6 yaralı

Yayalara kızan sürücü pompalı ile ateş açtı: 6 yaralı
Yayalara kızan sürücü pompalı ile ateş açtı: 6 yaralı
Eskişehir'de kimliği henüz belirlenemeyen bir otomobil sürücüsü, trafikte tartıştığı yayalara doğru pompalı tüfekle ateş açıp 6 kişiyi yaraladı. Polis, kaçan sürücüyü yakalamak için çalışma başlattı.

RADİKAL - Olay saat 24.00 sıralarında Eskişehir Hoşnudiye Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre 11 TF 154 plakalı otomobilin sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan bir grup yaya ile tartıştı. Tartışmanın ardından otomobilini durdurup bagajda bulunan pompalı tüfeği alan sürücü, yaya grubunun olduğu yöne doğru yere ateş edip tekrar otomobiline binerek kaçtı. 

Olayda yerden seken saçmaların vücutlarının çeşitli yelerine isabet ettiği yayalardan Öner Tekeli (32), Mevlüt Kabal (31),Taner Tunç (31) eşi Sevil Tunç (27), Sevgi Kaya (22) ve kardeşi Sergen Kaya (18) yaralandı. 

TABURCU EDİLDİLER 

Ambulanslarla Eskişehir Devlet ve Yunus Emre Devlet hastanelerine kaldırılan 6 yaralı acil serviste tedavileri yapıldıktan sonra taburcu edildi. Polis, olay yerinden kaçan şüpheli araç sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı. (Eyüp KELEBEK/ESKİŞEHİR/DHA)


    ETİKETLER:

    Yunus Emre

    ,

    Kelebek