Yayın Akışı Kanal D, Star Tv, Atv, Tv 8, Fox, Trt 1, Ntv 31 Temmuz Cuma

Yayın Akışı Kanal D, Star Tv, Atv, Tv 8, Fox, Trt 1, Ntv 31 Temmuz Cuma
Yayın Akışı Kanal D, Star Tv, Atv, Tv 8, Fox, Trt 1, Ntv 31 Temmuz Cuma
Bugün televizyonda neler var? Dizilerin yeni bölümlerinde neler olacak? Tüm bu sorulan cevabını ve Sevdiğiniz kanalların yayın akışını haberimizden takip edebilirsiniz

Kanal D’nin sevilen programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir 20.00’da, yerli film Sümela’nın Şifresi: Temel saat 20.00’da Atv’de, Kiralık Aşk merak edilen yeni bölümü ile saat 20.00’da Star Tv’de.

KANAL D

06.00 Acemi Cadı

07.30 Akasya Durağı

09.00 Yaz’ın Öyküsü

11.00 Poyraz Karayel

13.00 Çok Güzel Hareketler Bunlar

14.15 Küçük Ağa

16.30 Arka Sokaklar

19.00 Ana Haber

20.00 Ben Bilmeme Eşim Bilir

23.15 Dizi

01.00 Galip Derviş

FOX TV

07.00 İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat

10.00 Kiraz Mevsimi

12.00 Lale Devri

14.00 O Hayat Benim

15.30 Unutma Beni

16.45 Aşk Yeniden

19.00 Ana Haber

20.00 Zengin Kız Fakir Oğlan

23.00 Zengin Kız Fakir Oğlan

00.45 Lanetli Kan

02.45 İnadına Aşk

TV 8

07.00 Çocuk Kuşağı

09.00 Lizzie Mcguire: İtalya’da Aşk

10.45 Çapkın Hırsız

12.30 Arda’nın Mutfağı

13.30 En Güzel Hikayem

15.30 Para Bende

16.45 Oynat Bakalım

17.45 Çok Güzel Hareketler Bunlar

19.45 Ütopya

21.45 Film

23.30 Ütüpya Panorama

00.30 Ütopya

NTV

06.00 Güne Başlarken

09.00 Haber Merkezi

12.35 Spor Aktüel

13.00 Öğle Bülteni

14.00 Günün İçinden

14.30 Haber Aktüel

15.00 Günün İçinden

16.35 Dünyanın Haberi

18.15 Gece Gündüz

20.00 Ana Haber

21.15 İstanbul Kafası

22.15 Tadı Damağımda

00.10 Bi’dünya Şov

01.25 Gece Gündüz

ATV

07.30 Benim Annem Bir Melek

08.30 Kertenkele

11.00 Kırgın Çiçekler

13.00 Gün Ortası

13.30 Kızlar Ve Anneleri

15.45 Kara Ekmek

18.45 Ana Haber

20.00 Sümela’nın Şifresi: Temel

21.55 Jurrasic Park

00.40 Tutkudan Öte

02.10 Aşk Zamanı

STAR TV

07.00 Sevgili Dünürüm

08.00 Dürüye’nin Güğümleri

10.30 Acemi Cadı

12.15 Güzel Köylü

14.30 Gönül İşleri

16.45 Kaçak Gelinler

19.00 Ana Haber

20.00 Kiralık Aşk

23.30 Tatlı Küçük Yalancılar

01.45 İnsanlar Alemi

TRT 1

07.30 1’de Sabah

10.05 Böyle Bitmesin

12.00 Ana Ocağı

13.40 Dizi Klip

13.45 Beni Böyle Sev

15.40 Pastane

16.35 Zengin Kız Fakir Oğlan

19.00 Ana Haber

20.00 Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor

21.40 Yunus Emre

00.30 Güle Güle

02.10 İntikam Çiçekleri