Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı

Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı
Yazar Emine Şenlikoğlu gözaltına alındı
Yazar Emine Şenlikoğlu, Adnan Oktar'ın şikayeti üzerine ifadesine başvurulmak üzere, Atatürk Havalimanı'nda gözaltına alındığı öğrenildi. Şenlikoğlu gözaltına alınmasını Twitter hesabından duyurdu.

RADİKAL-Yazar Emine Şenlikoğlu'nun Adnan Oktar’ın şikayeti üzerine ifadesine başvurulmak üzere, Atatürk Havalimaanı’nda gözaltına alındığı öğrenildi. Şenlikoğlu gözaltına alınmasını sosyal medya üzerinden “Adnan Oktar'ın gözü aydın, gözaltına alındım” sözleriyle duyurdu. Şenlikoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:"Adnan Oktarı'ın gözü aydın,açtığı dava sonucu Atatürk Havalimanı'nda şuanda gözaltına alındım.Benim dava bilincim olmasaydı bunu sorardım! Allah'tan hava limanı modern hücresi karanlık değil,üzüldüm çünkü gideceğim yerde çok önemli işim vardı. Vayyy Müslüman Adnan Oktar İlahı hiçe sayıp seni eleştirenin bedeli bu ha.Sen kadın oynatacaksın ve bunu "dinde izin var"diyerek yapacak,bende susacağım ha."

  İşte Şenlikoğlu'nun attığı tweet'ler 


  http://www.radikal.com.tr/135570213557021

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  al birini vur ötekine - somun ekmek

  Adnan Oktar zaten ayrı bir alem de, bu abla bu kafayla islamcı entelektüel, bu Türkçeyle yazar olabiliyor ya, asıl trajikomik olan budur. Sonra vay efendim Batı, müslümanların geri kalmasına sebep oluyormuş! Batı'ya ne hacet, siz birbirinize yetersiniz maşallah.