Yazık değil mi bu çocuğa

Hurdacılık yapan Saffet Er, kendisinden bir çocuğu olan Hatice Horoz'u resmi nikâh istemesi üzerine göğsünden beş kez bıçakladıktan sonra boğazını keserek öldürdü.

KONYA - Hurdacılık yapan Saffet Er, kendisinden bir çocuğu olan Hatice Horoz'u resmi nikâh istemesi üzerine göğsünden beş kez bıçakladıktan sonra boğazını keserek öldürdü.
Konya'nın Selçuklu ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki Er, başka bir kadınla evli olmasına karşın 30 yaşındaki Horoz'la iki yıl önce imam nikâhı yapıp, ikinci bir ev açtı. Er, tartıştığı Horoz'u bir yıl sonra sokağa attı. Horoz, geçen yıl doğan ve Muhammed adını verdiği çocuğuyla birlikte Karatay ilçesindeki baba evine döndü. Ancak Saffet Er, Horoz'u rahat bırakmadı. Komşularının ifadesine göre Er, Horoz'u "Çocuğu vermezsen seni öldürürüm" diyerek tehdit etti.
Dün yine Horoz'un evine gelen Er, oğlu Muhammed'i istedi. Horoz ise "Eğer istiyorsan eşini boşar, bana resmi nikâh yaparsın. Yoksa çocuğumu vermem" diye karşılık verdi. Öfkelenen Er, göğsünden beş kez bıçakladığı Horoz'u boğazını keserek öldürdü. Polis, olaydan sonra kaçan Er'i gözaltına aldı.


    http://www.radikal.com.tr/7631817631810

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.