Yeni Şafak 'aşk'ı ekle keşfetti

'Kalbini mum ışığıyla yakın... Güzelliğinizle onu büyüleyin... Aşkını dile getir...' Yeni Şafak gazetesi de Sevgililer Günü rüzgârına bu sözlerle dolu ekiyle katkıda bulundu.

İSTANBUL - 'Kalbini mum ışığıyla yakın... Güzelliğinizle onu büyüleyin... Aşkını dile getir...' Yeni Şafak gazetesi de Sevgililer Günü rüzgârına bu sözlerle dolu ekiyle katkıda bulundu.
İslami bir çizgiye sahip gazete dün, yukarıdaki satırlar eşliğinde yayın hayatının ilk 'Sevgililer Günü' özel ekini çıkardı. Yeni Şafak gazetesi, kalpler ve kırmızı fon eşliğinde çıkardığı özel ekinde okuyucusuna 'Şimdi aşk zamanı' diye sesleniyor. 14 Şubat öncesi, çiftlerin birbirine hediye seçmesini kolaylaştırmak için hazırlanan ekin sayfalarını çevirdikçe, el ele tutuşan sevgililer, albenili kıyafet ve aksesuvarlarla kadın ve erkek fotoğrafları göze çarpıyor.
'Aşk' temalı nevresim takımlarından, büyüleyici güzellik vaat eden makyaj ürünlerine kadar 'en romantik hediye seçenekleri'ni sıralayan özel ekte Sevgililer Günü'nü baş başa geçirmek için özel konaklama programları ve partiler de var. (Yaşam Servisi)