'Yeni Türkiye' programı sona erdi

'Yeni Türkiye' programı sona erdi
'Yeni Türkiye' programı sona erdi
Kanal 24'te yayınlanan "Yeni Türkiye" programı, Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu'nun AKP'li vekil Özlem Zengin'le kavga etmesinin ardından sona erdirildi.

RADİKAL - Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Kanal 24’te yayımlanan “Yeni Türkiye ” programı yayından kaldırıldı. Kararda, programın daimi yorumcusu Yeni Şafak yazarı Ali Bayramoğlu’nun AKP ’li milletvekili Özlem Zengin'le tartışmasının etkili olduğu iddia ediliyor.

Gazeteciler.com’un haberine göre Kanal 24 Ankara Haber Müdürü Melik Yiğitel’in moderatörlüğünü yaptığı programın, Ali Bayramoğlu’nun canlı yayında Özlem Zengin'le kavga ettikten sonra programı terk etmesinden sonra yayından kaldırılmasına karar verildi.

Canlı yayını terk ettiren Erdoğan tartışması

NİHAL BENGİSU KARACA DA GÖNDERİLMİŞTİ

Programdan daha önce de Habertürk yazarı Nihal Bengisu Karaca gönderilmiş, yerine Hilal Kaplan getirilmişti. Karaca, Ethem Sancak’ın kararıyla programdan gönderilmesine Twitter’dan "Keşke uyarıları uyaranları ötekileştirmek yerine biraz daha dikkate almayı deneseler" ve "Bazı güçlü insanların yeni Türkiye'si ile ideal 'Yeni Türkiye' arasındaki makas cidden açılıyor" şeklinde tepki göstermişti.

Ali Bayramoğlu'ndan Erdoğan'a 'suç duyurusu' uyarısı