Yetiştirme yurdunda fuhuş operasyonu

Yetiştirme yurdunda fuhuş operasyonu
Yetiştirme yurdunda fuhuş operasyonu

arşiv

Aydın'da düzenlenen operasyonda, yetiştirme yurdunda kalan kız çocuklarını fuhşa teşvik ettikleri iddia edilen 11 kişi gözaltına alındı.

NAZİLLİ - Aydın ve Nazilli Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekiplerin düzenlediği operasyonda, yetiştirme yurdunda kalan 18 yaşından küçük kız çocuklarını fuhşa teşvik ettikleri iddia edilen 11 kişi gözaltına alındı.

Yetiştirme yurdunda kalan bir kızın, tacize uğradığını ileri sürerek yaptığı şikayet üzerine Aydın ve Nazilli Jandarma Komutanlığı ekipleri çalışma başlattı. Nazilli başta olmak üzere birçok ilçede önceden belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda yakalanan 11 kişi, Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. Gözaltına alınan şüphelilerinin ifadeleri doğrultusunda operasyonun genişleyebileceği ileri sürüldü.

DHA - Murat GÜRKAN


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  Kız

  ,

  İddia

  ,

  ilçe

  ,

  operasyon

  ,

  jandarma

  ,

  Nazilli

  http://www.radikal.com.tr/115949011594903

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sorun yok! - 369986

  Kızlar Devlete! Devlet AKP İktidarına emanet sorun yok! AKP Deniz Milletvekili'nin de "Kızlarımızı fuhuşa sürüklüyorlar" derken kast ettiği de buydu sanırım. AKP önce kendine emanet edilen çocuklara sahip çıksın. Bu kaçıncı istismar! Ana-babasının okuttuğu çocuklara sahip çıkan var zaten!

  devlet ve namus - conan the barbarian

  Sen devletin korumakla görevli olduğu çocukları koruyamayacaksın, sonra benim evime, benim bedenime ayar vermeye kalkacaksın ve fakat hiç utanmayacaksın...

  DEMEK Kİ - HARAYDIN

  Demek ki neymiş milletten maaş alanlar milletin takibi yerine kendilerine emanet edenlerin korumasıyla öncelikle sorumlu olacaklar.