Yiğit Bulut Başbakanlık başdanışmanı oldu

Yiğit Bulut Başbakanlık başdanışmanı oldu
Yiğit Bulut Başbakanlık başdanışmanı oldu
24 TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut'un Başbakanlık Başdanışmanlığı görevine atandığı duyuruldu.

Star Gazetesinin internet sitesinde yayınlanan habere göre, 24 TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut Başbakanlık Başdanışmanlığı görevine atandı. 1 yılı aşkın bir süredir 24 TV Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdüren Yiğit Bulut Başbakanlık Başdanışmanı oldu.


  ETİKETLER:

  İnternet

  ,

  Yiğit Bulut

  ,

  Star

  ,

  Yayın

  http://www.radikal.com.tr/1141090114109090

  YORUMLAR
  (90 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  iki ihtimal! - kebikeç

  herkes ne kadar da aleyhte yazmış, inanılır gibi değil. bu adamın başdanışman olmasını doğru bulan bir tek kişi olmadığına göre iki ihtimal var: 1. bu gazeteyi akp'yi seven ve takdir eden hiç kimse okumuyor. 2. bu gazeteyi onlar da okuyor ama yorum yazma ihtiyacı hissetmiyor. birinci ihtimali Radikal, ikinci ihtimali de akp düşünmeli.

  Edrineliler sana hasret :) - Adrianos

  Yiğit Bulut, kendi memleketinden (Edirne'den) aday olsun önce; (Allah rahmet eylesin) babasının, amcasının ruhlarını karşısında bulacaktır. Onlar adam gibi adamdılar...Böyle oğul/yeğen eminim kabir azabı çektirmektedir!..

  YIKAMA YAĞLAMA.. - Düzgün Baba

  NAGİHAN doğurunca tek aday olarak YİĞİT BULUT danışman oldu. Yıkama ve yağlamalarının karşılığını aldı. Ama RTE ye nasıl akıl verecek merak ediyorum. Sadece onaylama merkezi gibi çalışacak herhalde. Benim vergim onun maaşına gidecekse helal etmiyorum.

  komplo teorisyeni - gay

  erdoganin gittikce daha sahinlesecegi anlamina geliyor.

  Zaytung? - yorumcu-okuyucu

  Son gunlerde cok gordugumuz, gercek haber mi yoksa zaytung haberi mi diye merak ettigimiz ancak ne yazik ki gercek cikan bir haber.

  Tencere kapak meselesi ama aklıma takılan birşey var... - Jean-Luc Picard

  İnsan "o benim atam" dediği birine nasıl danışmanlık yapar, nasıl akıl fikir nasihat verir. Bana kalırsa söylenenin tam tersi oldu, Yiğit Bulut kendine başbakanı danışman atamış oldu. "Sayın başbakanım, yarınki köşemde hangi yüce fikirlerinizden bahsetmem uygun olacaktır, size bir danışayım dedim."

  ADAMSIN BE - akahmet

  Helal sana iste böyle bir dödünmü 180 dönecen önce agir elestırecen sonra has adam olacan helal yigit be yakisir