Yiğit Bulut: Erdoğan için ölmeye hazırım

Yiğit Bulut: Erdoğan için ölmeye hazırım
Yiğit Bulut: Erdoğan için ölmeye hazırım
Başbakan Erdoğan'ın 'Başdanışman'lığına getirilen Yiğit Bulut, yeni görevi sonrası katıldığı ilk canlı yayında, Erdoğan için, "170 yıl sonra bir lider çıkıp finansal esareti bitirmişse ben ölmeye hazırım" dedi.

Radikal.com.tr – Başbakan Tayyip Erdoğan ’ın Başdanışmanlığına getirilen Yiğit Bulut, yeni görevi sonrası ilk kez ekranlara çıktı. Mehmet Ali Önel'in A Haber 'de sunduğu programa katılan Bulut, Başdanışmanlık görevine getirilmesiyle ilgili olarak, “Başbakan'ın takdiri ve Allah'ın kısmetiyle bu atama gerçekleşti. Artık geçmişe dönük fazla söylenecek bir şey yok” dedi.
“Ortadoğu topraklarında liderlik fırsatının 150 yılda bir geldiğini” söyleyen Bulut, Türkiye 'de son dönemde yapılanların ‘gençlerin umurunda olmadığını’ bunun nedeninin de ‘medyadaki yoğun kara propaganda’ olduğunu öne sürdü.

Geçmişte, Başbakan ve AKP hükümeti aleyhine yazdığı oldukça sert yazıların hatırlatılması üzerine ise Bulut şunları söyledi:

“Biz de geçmişte kandırılmış olabiliriz. İnsan düşündükçe gördükçe bunların farkına vardıkça durduğu yerde duramıyor. Bugün Erdoğan için ölmek gerekirse ben ölürüm. Benim gibi milyonlar var. 2008 yılında IMF'yi kovduğu gün benim için vazgeçilmez lider oldu. 170 yıl sonra bir liderin çıkıp finansal esareti bitirmişse ben ölmeye hazırım.”


  http://www.radikal.com.tr/1142300114230050

  YORUMLAR
  (50 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Telekinezi - Memet62

  Sizi beyne dalga gönderip öldüreceklerse senle basbakan daha cok yasarsiniz):

  imf mi kovmuş ? - efeg27

  Way anasını neler olmuşda haberimiz yok! ne zaman olmuş bu iş, benim bildiğim bu yıl ödeyeceğimiz son kısımla borcumuz bitiyor. IMF programı 2008 de bitti tamamda bizle beraber aynı dönem IMF programı uygulayan G.Kore,Brezilya,Arjantin programın bitmesi ile beraber kalan tüm borçlarını ödeyip IMF le ilişkilerini bitirdiler bizim gibi extradan dünya kadar faiz ödemediler. Yani kovma dediğin böyle olur ilişkini bitirirsin borcunuda ödersin ve hadi yallah dersin, bunu yukarıdaki ülkeler yaptı biz yapamadık! pogramın bitmesi kovma oluyorsa bu 19.IMF anlaşmasıydı diğer 18 dede kovmuşuz demek!

  ... - karagus

  İnsan kendini böyle küçük düşürür mü ya başka bişey demiyorum.

  IMF'yi en son birakan hukumetlerden biridir AK Parti - ohabey

  Turkiye IMF'nin elinde kalan tek buyuk musteriydi. IMF'yi daha erken birakmadiysak sebebi Ak Parti hukumetidir. 2000'li yillara kadar herkesin kullandigi sonrasinda Turkiye capinda hicbir ulkenin kullanmadigi IMF, Erdogan sayesinde 5 yil daha Turkiye gibi bir musteriyi elinde tuttu.

  Kanlı bir kalkınmaya hayır!-SON. - fatihgurses

  SON: Ekonomik istikrar, büyüme diyorlar, dünyayı seven herkes bunu istiyor, emin olun. Ama ben üzerinde Afrika'daki, Asya'daki ve dünyanın diğer bir çok yerindeki masum insanların kanı olan bir para ile kalkınmaya karşıyım. Irak'taki, Afganistan'daki ve daha pek çok yerdeki sivilleri vuran uçaklar İncirlik'ten kalkabildiği için ekonomim daha iyi olacaksa, olmasın! Yerin üstünde insanları vuranlar, daha çok silah ve mühimmat imal edebilmek için yeraltı kaynaklarını bitirmek üzerinde olduklarının farkına varıp şimdi okyanus zemininde araştırma yapıyorlar. Dünyamızı cehenneme çeviren kaplsiz küresel sermayedarlarla işbirliğine hayır!

  Kanlı bir kalkınmaya hayır!-4 - fatihgurses

  4-Erbakan hocanın 10 ay karşısında dayanamadığı askeri kadroları, (sonradan talebelikten reddettiği) talebesi Erdoğan nasıl tasfiye etti, temizledi? a-be-de-matik ile olabilir mi?

  Kanlı bir kalkınmaya hayır!-3 - fatihgurses

  3-Mavi Marmara direnişi üzerinden üç yıl geçti. obama israile gitti, aynı gün israil Türkiye'den özür diledi ve zarar ne ise tazmin etmeye hazır olduğunu söyledi. Fesübhanallah! Bayram değil seyran değil, niye öptüler şimdi bizi?