Yiğit Bulut'la Şafak Sezer, belediye iftarında buluştu

Yiğit Bulut'la Şafak Sezer, belediye iftarında buluştu
Yiğit Bulut'la Şafak Sezer, belediye iftarında buluştu
İBB tarafından Haliç Kongre merkezinde verilen ve Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra, Acun Ilıcalı, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Demet Akalın gibi pek çok ünlü ismin katıldığı iftar yemeğinde son günlerin çok konuşulan ikilisi, Yiğit Bulut ve Şafak Sezer bir araya geldi.

Radikal.com.tr - Gezi Parkı protestoları sırasında, eylemlerin arkasındaki güç olarak 'faiz lobisi' kavramını ilk kez dile getiren, Başbakan Erdoğan 'ın 'telekinezi' yöntemiyle öldürülmek istendiği sözleri çok tartışılan ve kısa bir süre sonra Başbakanlık Başdanışmanlığına getirilen Yiğit Bulut ile, protestoların ilk günlerinde göstericilerle birlikte yol kapatıp sonradan Erdoğan'dan özür dileyen "Başbakan'ı seviyorum" diyerek Gezi protestocularını suçlayan oyuncu Şafak Sezer, dün akşam iftarda bir araya geldi. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'la birlikte, Acun Ilıcalı, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Demet Akalın gibi pek çok ünlü ismin katıldığı iftar yemeğinde yan yana gelen son günlerin çok konuşulan ikilisi, birlikte resimlerini çekmek isteyenleri de kırmadı.

Yiğit Bulut ve Şafak Sezer'in birlikte göründüğü fotoğraf sosyal medyada da büyük ilgi gördü.  http://www.radikal.com.tr/1144037114403725

  YORUMLAR
  (25 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Buna denir ki - user1147822

  Şıracının şahidi bozacı!

  ramazan muhafızları - alptekin-h

  Acun Ilıcalı, Bülent Ersoy, Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Demet Akalın. islamın 5 bekçisi. hiç şaşırmadım. para ve menfaat önemli şeyler tabi.

  gercekten - Sinan1966

  ikiside iyi tiyatrocu hakkini yemeyelim iyi oynuyorlar...

  bunlar mı? türkiyenin yeni yüzü - demlicay2011

  bunlarmı kurtaracak bizi. bunlar mı dünya lideri yapacak. hepsi avrupa markalarıyla yaşayan bihaber muhtaçlar. altlarında bilmem ne ceplerinde bilmem ne bunlardan hayır gelecek bize. yuh. daha memlekete sahip çıkacak zırnık laf etmeyenlere bakın hele. avrupa muhtaçları. kendilerini dev aynasında sanıyorlar. abdurrahman çelebi milsaliler. ne hallere geldik.

  likapa - urolog

  Safak Sezer`le degil, gurur duyacaksaniz Hidayet Sefkatli Tuksal ile gurur duyun, Ayse Böhürler ile gurur duyun.

  yani! - tamdestek

  Yanlış anlamayın ama kendisini televizyonda ne zaman görsem kendimi 3 yaşında gibi hissediyorum.Bu yüzden de hakkında bu kadar haber olmasına anlam veremiyorum(?)

  hela olsun onlara - likapa

  ne yani sizinkilere yaklaşmış olsalardı bunları söyleyecek miydiniz.siz kendinizi ne sanıyorsunuz sütten çıkmış ak kaşık mı? yoksa sizler kutsalsınız da dışınızdakiler ucube mi? sizin mahalle baskınıza rağmen onlar o pozları verebiliyorlarsa hela olsun onlara.