Yılbaşı bileti için karısını öldürdü!

Yılbaşı bileti için karısını öldürdü!
Yılbaşı bileti için karısını öldürdü!
Çorum'da 45 yaşındaki İrfan Yalçın'ın, bıçaklayarak ağır yaraladığı eşi 42 yaşındaki Melek Yalçın hastanede yaşamını yitirdi. Gözaltına alınan İrfan Yalçın'ın ifadesinde, "Ortak Milli Piyango bileti almıştık, 'Bilet ortaksa üzerine isimlerimizi yazalım' dedim. O buna karşı çıkınca kavga ettik. Sonra da bıçakladım" dedi.

ÇORUM - Olay dün Kale Mahallesi'ndeki evde meydana geldi. İrfan Yalçın ile eşi Melek Yalçın arasında çıkan tartışma büyüdü. Şizofreni hastası olduğu ileri sürülen İrfan Yalçın, bu sırada eline aldığı ekmek bıçağını eşine art arda sapladı. İrfan Yalçın evden çıkıp giderken, gürültülere koşan komşuları Melek Yalçın'ı yerde kanlar içinde buldu, 112 Acil Yardım'ı aradı. Vücuduna 13 bıçak darbesi alan Melek Yalçın, ilk müdahalesinin ardından ambulansla Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Melek Yalçın, yapılan tüm müdahalelere karşın gece yaşamını yitirdi.

Olaydan bir süre sonra elindeki bıçakla polis merkezine giderek teslim olan ve eşini bıçakladığını söyleyen İrfan Yalçın gözaltına alındı. İrfan Yalçın'ın verdiği ilk ifadesinde, "Eşimle her konuda tartışıp kavga ederiz. Ortak aldığımız Milli Piyango biletini saklamış vermek istemedi. Üzerine isimlerimizi yazmayı teklif ettim. 'Bilet ortaksa üzerine isimlerimizi yazalım' dedim. O buna karşı çıkınca kavga ettik. Bir süre boğuştuk. Sonra elime geçirdiğim bıçakla onu bıçakladım" dediği öğrenildi.

İrfan Yalçın, karakoldaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. İrfan Yalçın, burada çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Melek Yalçın'ın cansız bedeni ise otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturmanını devam ettiği belirtildi. (Yusuf ÇINAR/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116646711664671

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  bu nedir? - ebroute

  bu ülkede kadınlar 60 ların amerikasındaki siyahlar gibi ikinci sınıf, öldürülür,tecavüz edilir,baskılanır,aşağılanır,yolda özgürce yürümesi bile olaydır. bunlar insan mı ya yoksa bi tarz yok edici bir bakteri mi? off allam kimlere kaldık ya. baştakilerin kadın düşmanlığı, körükledikleri kadını tüm yaşam alanlarında yok sayma iyice tabana kadar yayıldı.Suçluların cezalandırılmaması tecavüzcülerin salıverilmesi bu aklı kıt, empati yoksunu cahil psikopatları iyice cesaretlendirmekte.yazık gerçekten.kadın eşyadan bile daha değersiz hale getirilmekte.