Yılın en iyi gazetesi ödülü Radikal'in

Yılın en iyi gazetesi ödülü Radikal'in
Yılın en iyi gazetesi ödülü Radikal'in

Radikal muhabirleri İsmail Saymaz ve Yonca Cingöz, plaketlerini İ.Ü. Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Güler Direskeneli?den aldı.

İSTANBUL - Galatasaray Üniversitesi öğrencileri, yılın ‘en’ iyi gazetesi olarak Radikal’i seçti. İstanbul Tabip Odası da ‘Basında Sağlık Ödülü’nü Radikal’e verdi.
Galatasaray Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen ‘yılın en iyileri’ ödülleri, dün gece üniversitenin Ortaköy yerleşkesinde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. En İyi Gazete dalında Radikal’in ödülünü, kültür sanat editörü Cem Erciyes aldı.
 Engin Çeber’in işkence sonucu ölümünü anlatan ‘Devletin İşkence Günlüğü’ haberiyle haber araştırma dalında İstanbul Tabip Odası’nın ‘Basında Sağlık Ödülleri’nin sahibi olan Radikal muhabirleri İsmail Saymaz ve Yonca Cingöz de dün plaketlerini törenle aldı. Ödül töreni, dün İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Prof. Dr. Cem’i Demiroğlu Oditoryumu’nda yapıldı. Saymaz ve Cingöz ödülü, 1996’da polis işkencesi sonucunda öldürülen Evrensel muhabiri Metin Göktepe’ye ithaf etti. (Radikal)