'Yılın En İyisi' ödülü Radikal'e

İstek Vakfı Kaşgarlı Mahmut Okulları'nın düzenlediği 'Yılın En İyileri'nde 'Yılın En İyi Gazetesi Ödülü' Radikal'e verildi. Kaşgarlı Mahmut Okulları öğrencilerinin oylarıyla belirlenen 'Geleneksel Yılın En İyileri'nin beşincisi dün gerçekleştirildi.

İSTANBUL - İstek Vakfı Kaşgarlı Mahmut Okulları'nın düzenlediği 'Yılın En İyileri'nde 'Yılın En İyi Gazetesi Ödülü' Radikal'e verildi. Kaşgarlı Mahmut Okulları öğrencilerinin oylarıyla belirlenen 'Geleneksel Yılın En İyileri'nin beşincisi dün gerçekleştirildi.
25 dalda ödüllerin verildiği etkinlikte konuşan okulun kampüs müdürü Nilgün Baturalp, "20 yıl önce kurulan İstek Vakfı sekiz anaokulu, ilköğretim okulu, Anadolu lisesi, üç fen lisesi, iki güzel sanatlar lisesi ve Yeditepe Üniversitesi ile Atatürkçü düşünce sistemini kaynak alarak eğitim veriyor" dedi. Öğrencilerin seçimleriyle Gani Müjde NTV'deki Gündem Dışı adlı programıyla 'Yılın En İyi Müzik Eğlence Show Programı'
ödülünü alırken, Serdar Turgut 'Yılın En İyi Köşe Yazarı' ödülüne layık görüldü. 'Yılın En İyi Haber Araştırma Programı' ödülünü Kadir Çöpdemir, 'Yılın En İyi Anchorwoman'ı ödülünü de Jülide Ateş aldı.


    http://www.radikal.com.tr/7450977450970

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.