Yılmaz Özdil'den bol 'sevişmeli' bir yazı

Yılmaz Özdil'den bol 'sevişmeli' bir yazı
Yılmaz Özdil'den bol 'sevişmeli' bir yazı
Başbakan Erdoğan'ın kzılı erkekli kalınan evlere müdahale edileceği yönündeki açıklamaları üzerine Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil bugünkü köşesinden ilginç bir yazı kaleme aldı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın üniversite öğrencilerinin kızlı erkekli aynı evlerde kalmalarını eleştirmesi ve bu konuda önleyici yönetmelikler çıkarılacağını açıklaması gündemin bir numaralı konusu oldu.

Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil de bugünkü yazısında konuyu farklı bir bakış açısıyla ele alarak bol ‘sevişmeli2 bir yazı kaleme aldı. İşte Özdil’in yazısından bir bölüm:

Hiç unutmam, gene bi gün üniversitenin bahçesinde kızlı erkekli sevişiyoruz, kimimiz bankta sevişiyor, kimimiz merdivenlerde, hava mis, şööyle vapura binip kızlı erkekli sevişe sevişe dolaşsak mı acaba dedik, değişiklik olur püfür püfür sevişiriz, kimimiz faytona binelim sevişelim diyor, kimimiz boşverin gezmeyi, kızlar kahvesine gidip king oynayarak sevişelim diyor, neticede derse girmeye karar verdik, hoca geldi amfiye, saç baş dağınık, belli ki öğle tatilinde sevişmiş, çıkarın sutyenleri kızlı erkekli sınav yapıcam demez mi, buyrun burdan yakın, başladık ağlamaya, etme eyleme hocam dün akşam elektrikler kesikti sevişemedik filan, nafile, fırçaladı hepimizi hoca, biz sizin yaşınızda öğrenciyken yokluk içindeydik, gaz lambasının ışığında sevişirdik, ayakkabımız bile yoktu, yırtık terliklerle sevişirdik, şimdi her türlü imkân var hâlâ sevişmeye üşeniyorsunuz ayıptır dedi, şımarıklığımızdan utandık haliyle, boynumuzu büktük, ufak ufak aklımızda kaldığı kadarıyla seviştik gari...

E olacağı buydu, maalesef anca 30 alıp bütünlemeye kaldım, rahmetli babam çok sinirlendi, zaten top peşinde koşmaktan sevişmeye vakit ayıramayan abime öfkeli, bana patladı, biz dişimizden tırnağımızdan arttırıp seni okutmaya çalışıyoruz, senin aklın havada, sevişmeye niyetin yoksa bırak okulu, defol askere git diye bağırdı, rahmetli anam, ana yüreği tabii, bu kadar gitme çocuğun üstüne, sen onun yaşındayken daha mı iyi sevişiyordun sanki dedi, n’apsak falan derken, elektrik-elektronikte bizden üç sınıf büyük bi abla vardı, öğrenci seçme sevişme sınavında Türkiye beşincisiydi, kulakları çınlasın, hakkını ödeyemem, bütün yaz ondan ek sevişme dersleri aldım ve zor kurtardım paçayı finallerde.

Yazının tamamı için tıklayın…


  http://www.radikal.com.tr/115949311594937

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  urolog - kdrbsk12

  1- İnançlara saygı gösterin benim dinim ile dalga geçme yetkisini kimse vermedi size 2- Cehenneme inanmıyorsunuz ama söz konusu kadınlar olunca CAN KURBAN inançlarınızı menfaatleriniz ile karıştırmayın karşılık beklemeden inanın 2- İnanmadığınız bir şey hakkında yorum yapmayın buna delilik derler madem Allah Peygamber yok neyi inkar ediyorsunuz 3- Siz kendinizi bir görüşe endexlemişsiniz madem inanmıyorsunuz tarafsız olmak zorundasınız baan burada sadece bir görüşü savunmayın 4- Yazınızdan anladığım kadarı ile çok bilgili kelime haznesi geniş bilgili bir insansınız inançlarınızı sorgulamak bana düşmez sizde de akıl ve mantık var bunu çok iyi kullanıyorsunuz fakat 21. yy bilim adamlarının okudukça hayretler içerisinde kaldığı Kur'an-i Kerim'i okumak onu anlamak aklınıza gelmemiş benden size bir tavsiye okuyun inanmayın ama okuyun 5- Ahlaki değerlerimizi korumazsak biz biz olmaktan çıkarız Ahlaki değerler iyi güzel olan şeylerdir bizi ayakta tutar... Bulunduğun ülkedeki toplum ahlakı ile sizin tanımını yaptığınız ahlak tanımı birbirini tutmuyor 6- Fikirlere ve düşüncelere karşı saygılı biriyseniz sizi kendi fikirlerime saygılı olmaya tarafsız objektif yorum yapmaya davet ediyorum VE SON OLARAK İNANCIMIN GEREĞİ OLARAKTAN; Allah sizi o inanmadığınız peygamber yüzü suyu hürmetine hidayete erdirsin kurtulanlardan eylesin. Kalbinize iman koysun

  kdrbsk12 - urolog

  1:Birinci cümlenizi yanlis kurmussunuz. "Inanana neden ahlaki degerlerinizi dayatmak istiyorsunuz?" demek istiyorsunuz galiba. Ama tam tersi oluyor. Inanan kendi ahlaki degerini topluma dayatiyor. 2:Ikinci cümle de yanlis.Bu topraklarda sadece Türk toplumu yasamiyor. Kürt, Arap, Laz, Ermeni,Rum,Yahudi,Gürcü v.s. var. 3:Ahlaki degerlerimiz dediginiz sahtekarliktan baska birsey degil. Örn. vergiyi az vermek icin degerinin altinda beyan etmek, vergi kacirmak 4:Bu hayatin birgün son bulacagi konusunda haklisiniz. Inanan rabbine gidecek inanmayan sadece toprak olacak 5:Cagdas olanlarin fikir beyan etme hakki yoksa sizin de yok. 6:Peygamberin dediklerine siz inanirsiniz. Diyecegim birsey yok. Ama ben inanmiyorum. 7:Son olarak: Eger cehennemde kadinlar-erkekler bir arada yaniyorsa, can kurban böyle cehenneme. 8:Cennette bir erkege bilmem kac huri düsüyormus. Onlar da yabanci. Onlarla bir arada yasamak zina olmayacak mi? Yoksa hepsiyle nikah mi kiyacaksiniz?

  byk61 - kdrbsk12

  Bahsettiğin genel evler 2002 den sonra kurulmadı arkadaşım daha öncesine bir göz at istersen... Kızlar erkekler aynı evde kalamaz ben de bir üniversite öğrencisiyim Uludağ Üniversitesinde kızlar erkekler şahsi evlerinde beraber kalıyor öpüşmeler dokunmalar çağdaş görüşe sahip biriin bu sen değilsin kendini dışında tut kız kardeşi başka erkekler ile aynı evde kalsa sence tavrı ne olur.. buna yine çağdaşlık diyebilir mi namus meselesini şahıslarla sınırlamayın bu gün başkasının namusunu koru ki yarın da senin namusuna dil uzatamasınlar dinin emrettiği şeyler neden zorunuza gidiyor neden sürekli bir muhalefet olma derdindesiniz kendilerini çeğdaş bilgili olarak adlandıran insanlar neden en büyük bilgi kaynağı olan Kuranı öncü bilgi kaynağı olarak edinmiyorlar Allah ilk ne diyor İKRA OKU sen de oku al eline bir Kuran oku bak Rabbin ne demiş başkalarının düşüncelerini bırak Rabbin ne diyor ona bak... Dört kadın ile evlilik bence de yanlış ama başkalarının yanlışları ile bizi yargılayamazsın kadın erkeğin kaburgasından yaratıldı başından yaratılmadı üstün olmasın diye ayağından da yaratılmadı ezilmesin diye tam göğsünden yaratıldı eşit olsun diye kalp hizasından yaratıldı sevilsin diye bu kadar başka da cevap yazmayacağım

  ALLAH ın emirleri... - byk61

  çok bilmiş kdrbsk12 sana bir kaç soru soracam.... 1- kızlı erkekli denedim ahlaki durumsa.. Genelevlere devlet ruhsatı vermek ne kadar ahlaki ve ALLAH IN EMİRLERİ İÇERİSİNDE... 2- Devlet kanalıyla kumar oynakmak (milli piyango sayısal lot v.s) ne kadar ahlaki ve allahın emirleri içersinde 3- 4 tane annen ya da karın olmasını istermiydin ya da kız kardeşini 3 eşli birine 4ncü olarak verirmiydin... Bu örnekler çoğalabilir.. Ama önce görmek lazım diyelim ki bir erkek bir kız yada birkaçkız bir arada kalıyor ve devlet onları yakaladı şayet bunlar imam nikahlıysa sonuç ne olacak ve ahlaki mi... İnsanın ahlağı ve namusu bacak arasında değildir veynindedir beynine hükmedemediğin süreçte değişen hiç bir şey olmaz senin gibi insanlar türer..

  Klasik Yılmaz Özdil - kdrbsk12

  Bir inaana ahlak değerlerini dayatmak neden zoruna gider? Biz Türk toplumuyuz bizim ahlaki değerlerimiz var dinimizin emrettikleri var sonuçta bu hayat bir gün son bulacak ve Rabbimize geri döneceğiz. Kendilerini çağdaş diye adlandıran bu bilgi fakiri cahil insanların bu konuda fikir beyan etmemesi lazım bence... Önece seni yaratan Allah'ın sana yol göstermek için Hz. Muhammed aracılığıyla gönderdiği Kur'an-i Kerim'e bir bak Allah ne diyor kız erkek arada nihak olmadığı sürece (Birinci dereceden akraba olmamak kaydı ile) aynı evde kalamaz bu zinadır. Arada bir cinsel ilişki olsun olmasın.. Ha siz şimdi Allah'ın dediklerine de haşa cehalet dersiniz. Bunlar insan hakları ihlali değil sadece sizin zorunuza gidiyor. Kendi ahlaksızlığınız size kalsın. Sayın Yılmaz Özdil bu haberleri çocuklar da okuyor. Herkesi kendiniz gibi ahlak yokusun etmeyin. Siz bir yazarsınız halkın sorunlarını dile getirin. Siyasal taraf tutmayı bırakıp tarafsız yazmaya bakın. Yazarken de lütefen AHLAKİ değerlerimiz dışına çıkmayın. Unutmayın ki ölüm var. Ha bir de son sözüm içiniz rahat olsun cehennemde kızlar erkekler beraber yanıyor...

  işte budur - kurtuluş kavgada

  yılmaz özdilin yazdığı en iyi yazı olmuş hala gülüyoruz "kızlı erkekli" :)

  argo yazmak,kompleksli olmak - yunuskoc001

  Yılmaz Özdil sırf muhalefet olmak için yazıyor. Samimiyetimle söylüyorum iktidar ve muhalefetle ilgili yazılarını çocuklar okusa kendisinin seviyeyi ne kadar düşürdüğünü anlayabilir.