Yine kapkaççı dehşeti

Park halindeki otomobilinin içindeki genç bir kadın, çantasını çalmak isteyen kapkaççılara direnince sırtından bıçaklandı.

SAKARYA - Park halindeki otomobilinin içindeki genç bir kadın, çantasını çalmak isteyen kapkaççılara direnince sırtından bıçaklandı.
Adapazarı kent merkezindeki Annem Sokak'ta önceki gece meydana gelen olayda, 22 yaşındaki Miray Sakarya, otomobilinin direksiyonunun başına geçtiği sırada, kimliği belirsiz bir kişi aniden yaklaşarak kapıyı açtı. Sakarya kucağındaki çantasını almak isteyen kapkaççıya direndi. Kapkaççı bunun üzerine belinden çıkarttığı bıçağı Sakarya'nın sırtına iki kez sapladı. Genç kadın kanlar içinde kaldı.
'Hayat bu kadar ucuz mu?'
Kapkaççı daha sonra içinde bir miktar para, döviz ve kredi kartları bulunan çantayı alarak kaçtı. Çevreden yetişenlerce hastaneye kaldırılan Sakarya'nın durumunun iyi olduğu belirtildi. Fotoğrafının çekilmesi yakınlarınca engellenen Sakarya'nın, hastaneye gelen polise olayı anlatırken "Tanımadığım bir kişi gecenin karanlığında süzülüp aracın kapısını açtı. Çantamı almaya çalıştı, vermemek için direnince de sırtıma bıçak sapladı. Hayat bu kadar ucuz mu?" dedi. Sakarya polisi eşkalini belirlediği saldırganı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.


    http://www.radikal.com.tr/7609077609070

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.