Yine medyayı hedef aldı

AKP İstanbul İl Kadın Kolları 1. Olağan Kongresi'nde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, medyaya yönelik tepkisini sürdürdü.

İSTANBUL - AKP İstanbul İl Kadın Kolları 1. Olağan Kongresi'nde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, medyaya yönelik tepkisini sürdürdü.
AKP İstanbul İl Kadın Kolları 1. Olağan Kongresi dün Zeytinburnu Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye katılan Erdoğan, 'yazılan ve çizilenlere' karşın milletin iktidarının sarsılmayacağını söyledi. Son zamanlarda belli yerlerden noktaya basılmak suretiyle bir şeyler yapılmak istendiğini iddia eden Erdoğan, şöyle dedi: "Hortumlarını kesildiği için şu anda çılgına döndüler. Hortumlar yeniden temin edemedikleri için çılgına dönüyorlar. Ve biz 'Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemeyecek ve yedirmeyeceğiz' dedik."
Erdoğan, basında hikâyelerin yazılıp çizildi'ni ifade ederken de, "Ama kendilerine gönderilen tekzipler yayımlanmıyor. 'Bunları da yayımlayın', 'yok'. İşte bütün adımlar bunun üzerine koyuluyor. Ama biz eğer örgütünüzü dört dörtlük haline getirirsek, o zaman AKP'nin bilincini halkı egemen noktaya çıkarırsak, bunlar ne yazarsa yazsın, ne çizerse çizsin milletimizi, milletin iktidarını sarsamayacaklardır" diye konuştu.


    http://www.radikal.com.tr/7407597407590

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.