Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz

Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz
Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz
Haziran ayı verilerine göre, Radikal.com.tr'ye giren gerçek kişi sayısı bir önceki aya göre yüzde 41 artarak 3 milyona dayandı.

IAB Türkiye ’nin (Internet Advertising Bureau), Gemius ve IPSOS KMG rakamları temel alınarak hazırlanan raporun Haziran ayı verilerine göre radikal.com.tr’ye giren gerçek kişi sayısı bir önceki aya göre yüzde 41 artarak 2.9 milyon kişiye ulaştı.

Radikal.com.tr’nin ziyaret sayısı yüzde 79 artarken, sayfa gösterim sayısı ise yüzde 73 yükseldi. Radikal.com.tr’nin geçen yıl Haziran ayına göre ulaştığı gerçek kişi(Real User) sayısı ise yüzde 128 artış gösterdi. Bu artışa göre Radikal.com.tr, üç sıra yükselerek Türkiye’nin 8’inci haber sitesi haline gelmiştir. Okurlarımıza teşekkür ederiz.

Hürriyet .com.tr birinci sırada

Aynı rapora göre Türkiye’nin en geniş erişime sahip haber sitesi ise Hürriyet.com.tr oldu. Hürriyet İnternet Grubu çatısı altında bulunan hurriyet.com.tr, radikal.com.tr, yenibiris.com, hurriyetaile,com, bigpara.com, hurriyetemlak.com, yakala.co ve mahmure.com Türkiye’nin kendi kategorisinde en yüksek erişim oranına sahip internet siteleri konumunda.


  http://www.radikal.com.tr/114377211437727

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Rica ederiz - serdengectiali

  Uyguladığınız her kesime söz hakkı veren yayın politikanızla bu başarının sahibi sizsiniz, başarılarınızın devamını dilerim.

  İyi değil - kirpiikilemi

  O ihtiyaç ortamında yüzde binbeş yüz de artardı oysa. Bence özeleştiri gerektiren bir rakam adınıza.

  esas - koçero373

  esas doğru haberleri için bizler radikal camiasına teşekkür ediyoruz.penguen medyanın karşısında aslan gibi dik durdukları için.

  Biz Teşekkür Ederiz - karaoke

  Şimdi penguenler düşünsün.

  Sapmayın - caligari

  Radikal.com.tr'ye giren kişi sayısının bu denli artmasının en büyük sebebi değerli yazarlara sahip olması ve medya sansürünü yüksek bir oranda delmeleri.. Gerçi Yıldırım Türker gibi harika bir insanı her halükarda bu gazetede tutmanız gerekirdi. Gerçi kendisi nerede yazsa orayı şahlandırıyor sorun değil. Gazetenize tavsiyem şudur ki; kendinizi gazetecilik konusunda bu noktadan daha da ileriye taşıyın ve sapmayın. Blog meselesi gibi yaratıcı ve ilerici hareketler sizi daha da kitleselleştirecektir. Çalışmalarınızda başarılar.

  Sizce neden? - v_bozdag

  Gezi süresince insanların haber kaynaklarına bakışlarında çok büyük değişiklikler oldu. Yandaş, kör, dilsiz bir medya anlayışından sıkılan ve gerçekten neler olup bittiğini merak eden okur için güzel bir haber kapısı Radikal. Ama içten içe de bir meydan okuma var insanların Radikal'i tercihinde. "Siz bize doğru haber vermediğiniz için biz Radikal'i seçtik." diyor insanlar diğer gazetelere. Ve "Siz de bize doğruları söylemezseniz sizi de bırakır gideriz." diye uyarıyor Radikal'i. Siz bizi kandırmadıkça biz sizi hep okuruz. İyidir, hoştur bu haber, sevindiricidir...

  teşekkür - esracagri

  Radikal'in ziyaretçi sayısının artmasını doğal karşılıyorum çünkü son aylarda yaşanılan malum olaylar basın-yayın kuruluşlarındaki 'akla karayı' ortaya çıkarmış, Radikal de bu süreçteki cesur tutumu, kalemlerine sansür uygulamaması ve dürüst haberciliği ile takdir kazanmıştır. haber sitelerinin amacı "HABER" vermektir, insanları uyutmak değil. Bu ilkeden sapmayanlar halk tarafından daima ödüllendirilecektir.