Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz

Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz
Yüzde 128 çoğaldık, teşekkür ederiz
Haziran ayı verilerine göre, Radikal.com.tr'ye giren gerçek kişi sayısı bir önceki aya göre yüzde 41 artarak 3 milyona dayandı.

IAB Türkiye ’nin (Internet Advertising Bureau), Gemius ve IPSOS KMG rakamları temel alınarak hazırlanan raporun Haziran ayı verilerine göre radikal.com.tr’ye giren gerçek kişi sayısı bir önceki aya göre yüzde 41 artarak 2.9 milyon kişiye ulaştı.

Radikal.com.tr’nin ziyaret sayısı yüzde 79 artarken, sayfa gösterim sayısı ise yüzde 73 yükseldi. Radikal.com.tr’nin geçen yıl Haziran ayına göre ulaştığı gerçek kişi(Real User) sayısı ise yüzde 128 artış gösterdi. Bu artışa göre Radikal.com.tr, üç sıra yükselerek Türkiye’nin 8’inci haber sitesi haline gelmiştir. Okurlarımıza teşekkür ederiz.

Hürriyet .com.tr birinci sırada

Aynı rapora göre Türkiye’nin en geniş erişime sahip haber sitesi ise Hürriyet.com.tr oldu. Hürriyet İnternet Grubu çatısı altında bulunan hurriyet.com.tr, radikal.com.tr, yenibiris.com, hurriyetaile,com, bigpara.com, hurriyetemlak.com, yakala.co ve mahmure.com Türkiye’nin kendi kategorisinde en yüksek erişim oranına sahip internet siteleri konumunda.