Zafer Çağlayan'ın üvey annesi hayatını kaybetti

Zafer Çağlayan'ın üvey annesi hayatını kaybetti
Zafer Çağlayan'ın üvey annesi hayatını kaybetti
Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın üvey annesi Ankara'da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

RADİKAL-17-25 Aralık Yolsuzluk soruşturması sonrası görevinden alınan eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın annesi Perihan Çağlayan, Ankara ’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Hürriyet'in haberine göre Perihan Çağlayan’ın yarın Muş’ta toprağa verilmesi bekleniyor. Çağlayan, annesinin cenazesine katılamayacak.
Perihan Çağlayan'ın Zafer Çağlayan'ın üvey annesi olduğu, Çağlayan'ın öz annesi Muhlise Çağlayan'ın yıllar önce vefat ettiği öğrenildi.

ANNESİNİ SON YOLCULUĞA UĞURLAYAMAYACAK

Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan, yarın en zor gününü yaşayacak; Vefat eden üvey annesi Perihan Çağlayan'ın cenaze töreni yarın Muş'ta gerçekleşecek.
Ankara'da ise, TBMM 'de aralarında Zafer Çağlayan'ın da bulunduğu dört eski Bakan 'ın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesi konusundaki Genel Kurul oturumu ve oylama yapılacak.

KARDEŞİ: CENAZE'YE KATILAMAYACAK 

Çağlayan, TBMM'deki oylama nedeniyle, üvey annesinin cenazesine katılamayacak. Çağlayan'ın kardeşi Şenol Çağlayan  "Ağabeyim ne yazık ki, Muş'ta yarın yapılacak olan cenaze törenine katılamayacak" dedi.  Çağlayan, Muş'ta annesi ve babası adına, Salih-Muhlise Çağlayan adını taşıyan bir cami yaptırmıştı.