Zaman ayrılma zamanı mı?

Zaman ayrılma zamanı mı?
Zaman ayrılma zamanı mı?
Savcı Muammer Akkaş'a tepki gösteren ve kafaları karıştıran Hüseyin Gülerce, 'Zaman gazetesiyle yolları ayırıyor mu?' sorusuna yanıt verdi

Savcı Muammer Akkaş'a tepki gösteren ve kafaları karıştıran Hüseyin Gülerce, Zaman gazetesinden ayrılıyor mu? Gülen'e yakınlığıyla bilinen Hüseyin Gülerce, Twitter'dan "Hiç yuvamdan ayrılır mıyım? Fitneye düşülmesin" diye yazdı.  Zaman gazetesinin kıdemli isimlerinden Hüseyin Gülerce, AK Parti ve cemaat savaşında aldığı pozisyonla dikkatleri üstüne çekti.


SAVCIYA TEPKİ BAŞBAKAN'A DESTEK ŞAŞKINA ÇEVİRDİ


Gülerce'nin Twitter'da yaptığı açıklamalardan sonra "cemaatte bir kırılma mı var?" soruları gündeme gelmişti. Zaman yazarının savcı Muammer Akkaş'a sert tepki gösterip Başbakan Erdoğan 'a açıktan destek vermesi gazetesi Zaman'dan ayrılacağı yönünde iddialara konu oldu. Gülerce'nin açıklamalarına en ilginç tepki ise cemaatçi Emre Uslu'nun "Gülerce Fethullah Gülen hocasını satmış" sözleri olmuştu.

Hüseyin Gülerce: Başbakan'ı yabancılar gönderemez


İYİ NİYETLE İZAH EDİLEMEZ

Gülerce Twitter'dan yaptığı son açıklamada Zaman'dan ayrılacağı yönündeki iddialara açıklık getirdi. "Gazetem Zaman'dan istifa ettiğime dair dedikodu yayılıyor. Zaman benim yuvam. Hiç yuvamdan ayrılır mıyım? Fitneye düşülmesin." diyerek iddiaları yalanlayan Gülerce "Açıklamalarımdan sonra bazı çevreler Hizmet camiası icinde bir ayrılık oluşturma gayreti sergiliyor. Bunlar iyi niyetle izah edilemez." dedi.

Zaman yazarı Hüseyin Gülerce: Oyum AK Parti'ye

New York Times'ın haberine Gülerce'den yalanlama!


  http://www.radikal.com.tr/116839111683916

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Her şey büyük İsrail için - Ertantan

  Cemaat neden İran ve Şiilik konusunu bir iki yıldır ağzından düşürmüyor hiç düşündünüz mü? Hoca neye güvenerek elini bedduaya kaldırdı? Demek ki işleri ayarlayanlar ayarlamış bişeyler. Yakında Türkiye-İran savaşı var. Suriye'de "Müslümanı en iyi Müslüman öldürür" tezi onaylandı ve bunun en iyi aracı da MEZHEBİ TEFRİKADIR. bunu da Türkiye'de en iyi Fethullah cemaati yapıyor.

  bayat zıgzaglar - salihemin

  sn gulerce kafanız ıyıce karışmış anlaşılan..lütfen en azından yılık ızne ayrılın...

  Hic te oyle degil - Adem Ozel

  Sayin Gulerce, belli ki Turkiye'de siddet olmasin, halk birbirine girmesin diye kendine ait iyi niyetli tavirlarini ortaya koymaya calismis olabilir. Fakat iyi niyetin, bu yalan iftira tufaninda tutunacak bir yer bulacagina inanmiyorum. Basbakan defalarca uyarilmistir, sozlu yazili bir cok yolla. Politik hirsi gozunu oyle karartmistir ki agzindan cikani kulagi duymayacak hale gelmis, yalan ve iftiralarla, durust fedakar insanlari, ajanlikla, paralelcilikle suclamis ve her gun de ilave yalanlarla kendi pisligini ortmeye calismaktadir. O cantada kitap hediye edilmistir demesine bir Allah'in kulunu inandirabilir mi. Korku, sorusturmanin oglu ve kizina kadar gelecegidir. Korkunun ecele faydasi olmayacaktir. Herkesin de bildigi gibi devleti isgal eden AKP'lilerdir. Onlar pararlel degil dikey gelmislerdir oralara. Bu kapismada, CHP'lilere, MHP'lilere, digerlerine ve en son da Hizmete gonul vermis insanlara yer kalmamistir. Adeta onlar bu milletten sayilmamislardir. Hukukmus kuvetler ayriligimis bunlari tanimayan biri haline donusmus bir Basbakan her gun aklina eseni soylemektedir.Hic kimse halkin bir kismina savas acmis birisine secim zamani oy vermez. Gecmiste iyi seyler de yapmis olsa son hali kibir, ovunme kendini ustun gorme psikolojisi icerisinde cilginca her tarafa saldiran bir goruntu vermektedir. Turkiye'yi kendisi asagi cekmektedir.

  İşler F.Gülencilerin menfaatine dokundumu hemen sıvışırlar! - yakamoz42

  Yok öyle yağma,Hükümeti deviremediniz değilmi?Yok öyle kaçmak,bunun bedelini Cemaat ödeyecek?

  Kılıçlar çekildikten sonra - sabahattinali

  Sayın Gülerce ortalığı yumuşatmaya çalışıyor. Son bir gayretle tarafları barıştırmaya çalışıyor.keşke bunu kılıçlar çekilmeden önce yapsaydı. karşı tarafın da kendi camiasının da çokta ciddiye almayacağı beyhude bir çaba. Kılıçlar çekildikten sonra olmaz...

  menfaat - atalay53

  Çoluk çocuk ne iş yapar ona bakmak lazım.Gerisi lafı güzaf .