Ziraat Katılım Bankası'ndan personel alımı hamlesi!

Ziraat Katılım Bankası'ndan personel alımı hamlesi!
Ziraat Katılım Bankası'ndan personel alımı hamlesi!
Yeni kurulmuş olmasına rağmen çoğu yerde şube açan ve birçok kişinin tercih ettiği Ziraat Katılım Bankası 2015 yılı bitmeden personel alımlarına devam ediyor. Birçok kişiye iş imkanı vermiş olan firma 2016 yılına girmeden daha çok personel alımı yapmayı hedefliyor.

İnternet üzerinde birçok ilanı bulunan  Ziraat Katılım Bankası bu alımları için kendi resmi internet sitesini kullanırken alımlarını kendisi yapıyor. 

Ziraat Katılım Bankası 2015 yılı memur personel alımı bazı şartlara dayalı şekilde yapılıyor. Adaylar bu şartları yerine getirmedikleri sürece Ziraat Katılım Bankası’nda çalışma imkanı kazanamıyor. Şartlar ise:

- Türk vatandaşı olmak,

- 18 yaşından büyük olmak,

- Bankacılık sektörüne karşı sıcak olmak,

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 2 yıl ertelemiş olmak,

- 2 – 4 yıl eğitim veren bir fakülteden mezun olmak aranan şartlar arasındadır.

Ziraat Katılım Bankası memur personel alımı 2015 yılında bu şartlar altında yapılacak olup bu şartlar haricinde herhangi bir şart bulunmuyor.  Deneyimsiz personelleri daha çok alacak olan firma deneyimli personel alımı da yapmayı planlıyor. 

Deneyimi olan personeller ise ozgecmis@ziraatkatilim.com.tr adresine e-posta göndererek, tecrübelerini gösterebilir ve başvuru işlemlerini kolaylaştırabilirler. Katılım bankası yeni kurulmuş olduğu için tecrübeli eleman personel memura da çok fazla ihtiyaç duyuyor. Bu alımlar için birçok kariyer seçeneği de sunan Ziraat Bankası, katılım bankaları arasında en büyük olmak adına da çok ciddi şekilde çalışıyor.

kaynak: www.isbilgisi.com