AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım:

AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım:
AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım:
-"Sosyal medya aracılığıyla partimizde bölünmüşlük izlenimi oluşturulmaya çalışılıyor"

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, 7 Haziran milletvekili genel seçiminin ardından partisine yönelik kampanya başlatıldığını belirterek " Sosyal medya aracılığıyla partimizde bölünmüşlük izlenimi oluşturulmaya çalışılıyor" dedi.

Basri Yıldırım, yaptığı yazılı açıklamada, genel seçimden sonra özellikle sosyal medya aracılığıyla partisinde bölünmüşlük izlenimi oluşturulmaya çalışıldığını belirtti.

Yaygın ve yerel bazda sistematik şekilde ortaya atılan iddiaların partisine yönelik başlatılan kampanyanın sonucu olduğunu kaydeden Yıldırım,  söz konusu dedikodulara itibar edilmemesini istedi.

Seçimin ardından gerekli öz eleştiriyi yaptıklarını, teşkilat içinde ayrışma ve ikililik yaşanmadığını vurgulayan Yıldırım, "Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve AK Parti Milletvekili Mehmet Altay'ın teşkilatın içinden çıkarak, kenti temsil noktasına gelmiş kişilerdir. Bana ve teşkilatıma yönelik iftira atan şer odakları, milletvekilimiz ve belediye başkanımızın arasını açmak için de aynı oyunu oynuyorlar. Teşkilatımızın çıkardığı milletvekili ve belediye başkanımız uyum içinde çalışmakta ve ilimizin sorunları için gecesini gündüzüne katmaktadır. Bu noktada her iki isminde başımızın üstünde yeri vardır. Ortaya atılan bütün iftiralara rağmen, partimiz ilk kurulduğu günkü heyecan ve azimle çalışmalarını sürdürecektir" ifadelerini kullandı.