Ankara'daki patlama

Ankara'daki patlama
Ankara'daki patlama
- AK Parti Uşak İl Başkanı Kuş: - "Hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için üzüntümüz çok büyük. Bu terör saldırısını ve arkasında kim varsa hepsini lanetliyoruz ve kınıyoruz"

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak İl Başkanı Kuş, Ankara 'daki terör saldırısına ilişkin "Hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için üzüntümüz çok büyük. Bu terör saldırısını ve arkasında kim varsa hepsini lanetliyoruz ve kınıyoruz" dedi.

Kuş, yaptığı yazılı açıklamada, Ankara'daki terör saldırısını ve olayın arkasındaki güçleri lanetlediğini belirtti.

Saldırıda çok sayıda vatandaşın hayatını kaybettiğini yüzden fazla kişinin de yaralandığını kaydeden Kuş, açıklamasında "Hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için üzüntümüz çok büyük. Bu terör saldırısını ve arkasında kim varsa hepsini lanetliyoruz ve kınıyoruz. Olay seçim öncesi büyük bir provokasyon olarak öne çıkıyor. Sanki birileri seçim önü büyük bir infial oluşturmaya çalışıyor. Türkiye 'nin dengeleriyle oynamak için ortaya konan terör olaylarına karşı, sağduyulu ve soğuk kanlı hareket etmemiz gerekiyor. Türkiye'nin seçim sürecini sabote etmeye yönelik bu olayın bütün yönleriyle açığa çıkması için devletimiz bütün imkanlarını seferber etmiştir" ifadelerine yer verdi.