Başbakan Davutoğlu yarın Uşak'ta

Başbakan Davutoğlu yarın Uşak'ta
Başbakan Davutoğlu yarın Uşak'ta
- AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım: - ''Kent, tarihinin en kalabalık mitinglerinden birine hazır''

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yarın Uşak mitingine katılacağını ifade ederek, '' Kent , tarihinin en kalabalık mitinglerinden birine hazır'' dedi.

Yıldırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun yarın seçim çalışmaları kapsamında Uşak Cumhuriyet Meydanı'nda mitinge katılacağını belirtti.

Başbakan Davutoğlu'nun partisinin ve hükümetin gelecek dönem hayata geçireceği politikalar ve projelerle ilgili önemli açıklamalarda bulunacağını kaydeden Yıldırım, kentin, tarihinin en kalabalık mitinglerinden birine hazır olduğunu söyledi. 

Miting hazırlıklarının tamamlandığını ve Uşak'ın Başbakan Davutoğlu'nu beklediğini dile getiren Yıldırım, şöyle devam etti:

''AK Parti hükümeti, ilimize önemli hizmetler yaptı. Daha yapacak çok işimiz var. Sayın Genel Başkanımız, Atatürk Heykeli'nin önünde halka seslenecek ve yeni müjdeler verecek. Başbakanımızın kente gelişi bize güç veriyor. Parti teşkilatı olarak hükümetimizin ortaya koyduğu çalışmalar ve hayata geçirecekleri projeleri, mahalle mahalle, köy köy gezerek anlatıyoruz. AK Parti, Uşak'a önem veriyor ve gelişmesi için emek harcıyor. Mitingimize bütün Uşak halkını davet ediyorum.''