Basın İlan Kurumu, Uşak'ta şube açacak

Basın İlan Kurumu, Uşak'ta şube açacak
Basın İlan Kurumu, Uşak'ta şube açacak
UŞAK (AA) - Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, Uşak'ta şube açacaklarını bildirdi.Mehmet Atalay, yerel basın temsilcileriyle...

UŞAK (AA) - Basın İlan Kurumu (BİK) Genel Müdürü Mehmet Atalay, Uşak'ta şube açacaklarını bildirdi.

Mehmet Atalay, yerel basın temsilcileriyle düzenlenen toplantıda, yerel basının sorunlarının çözüm yollarıyla ilgili sektör temsilcileriyle temas halinde olduklarını söyledi. 

Uşak'ta BİK şubesi açacaklarını dile getiren Atalay,  resmi ilan alan günlük gazetelerin yaşadığı sıkıntılara son vereceklerini ifade etti.

Basın kuruluşlarının bağımsız olması gerektiğine işaret eden Atalay, şunları kaydetti:

"Basın, iftira, şantaj ve yalan habere başvurmamalı. Uşak'ta basın, elini taşın altına koymalı. Yerel basın, (Biz değil, hepimiz) mantığı içinde hareket etmeli. Ancak bu şekilde yerel ve yaygın basın gelişebilir. İşbirliği içinde gazetelerin gücünü artırıp bu alandan ekmek yiyen onlarca insanı daha yukarıya taşıyabiliriz. Bu işbirliği için BİK hazırdır. Çalışmalarımızın sonucunda Uşak da  reklam vermenin ne kadar önemli olduğunu görecek. Yeter ki siz basın mensupları olarak bir ve birlikte olun. Gereken destek ve eğitim çalışmasına biz varız, yeter ki siz isteyin. Yeter ki Uşak'taki yerel basın güçlensin."


  ETİKETLER:

  Reklam

  ,

  İlan

  ,

  sektör

  ,

  eğitim

  ,

  ekmek

  ,

  Resmi