Dünyü yaşlılar günü

Dünyü yaşlılar günü
Dünyü yaşlılar günü
UŞAK (AA) - Uşak Gazeteciler Derneği (UGD) üyeleri 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle huzurevini ziyaret etti. Huzurevi dinlenme salonunda...

UŞAK (AA) - Uşak Gazeteciler Derneği (UGD) üyeleri 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle huzurevini ziyaret etti. 

Huzurevi dinlenme salonunda yaşlılarla sohbet eden gazeteciler, adına açıklama yapan UGD Başkanı Salih Kılıç, yaşlıların ilgiye ihtiyacı olduğunu belirterek, yaşlılar gününde onları yalnız bırakmak istemediklerini söyledi.

Zaman zaman huzurevini ziyaret ettiklerini aktaran aktaran Kılıç, "Ben ve arkadaşlarım, burada yaşlılarımıza çok güzel hizmet verildiğine, gereken sevgi ve şefkatin gösterildiğine tanık olduk ve çok sevindik. Uşak Huzurevinde kalan yaşlılarımızın fazla geleni gideni olmadığını üzülerek öğrendik. Onun için bu yaşlı ve kimsesiz sayılacak insanlarımıza sahip çıkmak, sevgi ve şefkatten mahrum bırakmamak çok önemliydi. Bizlerin bugünlere gelmesinde ve başarılı olmamızda yaşlılarımızın duaları ve çabaları olduğunu biliyor ve hepsini takdir ve şükranla anıyoruz" diye konuştu.

Gazetecilere eşlik ederek çalışmalara ilişkin bilgiler veren Uşak Huzurevi Müdürü Mehmet Budak ise ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


  ETİKETLER:

  Dünya

  ,

  Sohbet

  ,

  zaman

  ,

  açıklama

  ,

  hizmet