Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Seçim ittifakı yapan SP ile BBP Uşak adaylarını tanıttı

UŞAK (AA) - 7 Haziran'daki Milletvekili Genel Seçimi için ittifak yapan Saadet Partisi ile BBP Uşak milletvekili adaylarını düzenlenen törenle tanıttı. 

Saadet Partisi Uşak İl Başkanlığı binasında düzenlenen törende konuşan il başkanı Yunus Acar, BBP ile seçim ittifakı yapan partisinin genel seçimlerde başarılı olacağını iddia etti. 

7 Haziran milletvekili seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu söyleyen Acar, "BBP ile partimiz parlamentonun güçlü ve makul sesi olmak adına bir araya geldi. Barajları yıkıp parlamentoda var olmak istiyoruz. Uşaklı kardeşlerimiz tüm adayları iyi tanısınlar ve tek tek soru sorsunlar. Adayları tanımadan partilere oy vermesinler" dedi. 

BBP İl Uşak Başkanı Bekir Alperen ise SP ile gerçekleştirdikleri seçim ittifakının başarıya ulaşacağını belirterek, "Ülkede yaşanan olumsuzlukların, hukuksuzlukların ve adaletsizliklerin sona ermesi için bir arya geldik" dedi. 

Konuşmaların ardından Saadet Partisi Uşak milletvekili adayları  Ramazan Acar, İbrahim Dağgezen ve Altan Aras tanıtıldı.