Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Uşak Milletvekili Altay: "Esnafın sorunlarının çözümü için ortak akılla hareket ediyoruz"

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Mehmet Altay, esnafın sorunlarının çözümü için ortak akılla hareket ettiklerini söyledi. 

AK Parti Uşak milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan ve Hüseyin Keskin,  kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafın sorunlarını dinleyen milletvekili adayları, projeler hakkında bilgi verdi. 

Altay, esnaf ziyaretinde yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarı döneminde ekonomik gelişmişliğin arttığını, bunun da esnafa olumlu yansıdığını dile getirerek, şunları söyledi: 

"Yerelde ve genelde esnafın sorunlarının çözümü için ortak akılla hareket ediyoruz. Esnafımızın sorunlarını biliyor ve ona göre projeler üretiyoruz. Özellikle işini büyütmek isteyen küçük esnafımıza önemli kredi imkanları sağladık. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın mantığı ile hareket eden bir partiyiz. Hayatın yükünü omuzlarında taşıyan esnafımız için çalışmalarımız sürecek. Esnaf odaları ile sürekli irtibat halindeyiz. Seçim beyannamemizde esnaf ve sanatkarlara yönelik projelerimiz var. Esnafımızın daha iyi koşullarda ve huzurlu bir ortamda hizmet vermesi için ne gerekiyorsa yapacağız."