Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Uşak İl Başkanlığı, Karaağaç mahallesinde miting yaptı

UŞAK (AA) - Uşak'ın AK Partili Belediye Başkanı Nurullah Cahan, partisinin ildeki üç milletvekilliğini de kazanacağını söyledi.

Partisinin, Karaağaç mahallesinde düzenlediği mitingde konuşan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, projeleri ile ilgili bilgi verdi. 7 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil, bütün dünya için önem taşıdığını ifade eden Cahan, "Uşak'ta 3 kardeşimiz, sizlere hizmet için yola çıktılar. 30 Mart'ta bizi yalnız bırakmayan ve 10 Ağustos'ta Cumhurbaşkanımıza kefil olan Uşak halkının desteği ile üç milletvekilliğinde kazanacağız" dedi. 

AK Parti Hükumetinin ekonomik ve sosyal anlamda istikrarı sağladığını kaydeden İl Başkanı Basri Yıldırım ise " Şu anda muhalefet partileri boş vaatlerle insanlarımızı kandırmaya çalışıyorlar. Biz bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir vaatte bulunmadık. AK Partimizin halkımıza sunduğu en önemli hizmet ise, ekonomik istikrardır" ifadelerini kullandı.

Milletvekili adayları Mehmet Altay, Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin'inde katıldığı mitinge TRT 1'de yayınlanan Milat dizisinin bazı oyuncuları da destek verdi.