Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Uşak milletvekili adayı Özekin, UTAŞ Uşakspor'a 3 futbolcu transferi için sponsor oldu

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak milletvekili adayı Eyüp Gökhan Özekin, amatör ligde mücadele eden UTAŞ Uşakspor'a 3 futbolcu transferi için sponsor oldu.

UTAŞ Uşakspor,  Amasyaspor'dan Ahmet Tüzün, Kastamonuspor'dan Abdülkadir Erdoğan, Ardahanspor'dan Fazlı Arslan, Dersimspor'dan Yahya Topçu ve Çetiner Tuncer ile birer yıllığına sözleşme imzaladı. 

Kulüp Başkanı Ergün Kırdinli, yeni oyuncularla takımın güç kazandığını belirterek, "Geçtiğimiz sezon umduğumuzu bulamadık ve bu nedenle yeni sezonun hazırlıklarına şimdiden başladık. Transfer dönemini erken bitireceğiz ve yeni sezonda bomba gibi ekiple sahalarda olacağız" dedi.

Kırdinli, yeni transferlerden üçünün maliyetini karşılayan AK Parti Uşak milletvekili adayı Eyüp Gökhan Özekin'e teşekkür etti. 

Özekin de UTAŞ Uşakspor'un köklü bir ekip olduğuna değinerek, "İlimizin tanınırlığının artması ve gençlerimizin spora daha fazla ilgi duyması için üst liglerde mücadele veren bir ekibe ihtiyacımız var. Bu noktada, çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik. Takımımızla bağımız asla kopmayacak ve özlenen Uşakspor ruhu geri gelecek. Bu noktada bize ne düşüyorsa seve seve yapacağız" diye konuştu.