Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
-AK Parti Uşak İl Başkanı Yıldırım: "Kuru muhalefetten öteye geçemeyen CHP ve MHP, Uşak'ta kendi seçmen kitlesinin benimsemediği adaylarla yola çıktı"

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak İl Başkanı Basri Yıldırım, "Kuru muhalefetten öteye geçemeyen CHP ve MHP , Uşak'ta kendi seçmen kitlesinin benimsemediği adaylarla yola çıktı" dedi. 

Yıldırım, Dikilataş Mahallesi'nde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, Uşak'ta seçmenin haklarını en çok savunan partinin AK Parti olduğunu savundu. 

Muhalefet partilerinin kendi seçmenine dahi yanıt veremediğini ileri süren Yıldırım, "Kuru muhalefetten öteye geçemeyen CHP ve MHP, Uşak'ta kendi seçmen kitlesinin benimsemediği adaylarla yola çıktı. Buradan muhalefet partilerine oy veren seçmene sesleniyorum, gelin sizin haklarını savunan AK Parti'ye oy verin" dedi.   

 

 

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ise mahallede devam eden projelerle ilgili bilgi verdi. 

Dikilitaş Kavşağı'nın bulunduğu nokta ile "40 metrelik yol" arasında geçiş sağlanacağını, düğün salonu, mahalle konağı ve park yapılacağını anlatan Cahan, yapılacak bu çalışmalarla mahallenin cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.