Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Uşak Belediye Başkanı Cahan: - "Mazlumların geleceği için seçimlerde yeniden AK Parti diyoruz"

UŞAK (AA) - Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, dünyadaki tüm mazlumların geleceği için 7 Haziran'da yeniden AK Parti diyeceklerini söyledi.

Cahan, partisinin Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde düzenlenen mitingte yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçiminin ülke ve Uşak için büyük önem taşıdığını söyleşenem vatandaşlardan destek istedi.

Türkiye 'nin önüne koyduğu hedeflere ulaşması için istikrarın sürmesi gerektiğini belirten Cahan, tüm seçmenlerin vatandaşlık görevi bilinciyle sandığa gidip oy kullanmaları tavsiyesinde bulundu.

AK Parti hükumetlerinin icraatlarını anlatan Cahan, şunları söyledi:

"Paradan 6 sıfırı atan, duble yollar, yeni hastaneler ve hava alanlarıyla Türkiye'yi donatık. Hizmet için AK Parti'ye oy vermemiz lazım. Çocuklarımızın, kadınlarımız, kendi ilimizin ve en önemlisi dünya mazlumlarının gelecekleri için yeniden AK Parti diyoruz.

Biz hizmet etmek için varız. Uşak'ta da yeni asfaltlama makineleri ile  filomuzu güçlendirdik. Yol yapım çalışmalarımız başladı. Mehmet Akif Ersoy'daki eksiklikleri gidereceğiz. Ayrıca mahalle halkımızın çok amaçlı kullanacağı konak, taziye evi ve düğün salonu inşa edeceğiz. Su hatlarıyla ilgili halkımızdan gelen talepler doğrultusunda gerekli talimatları verdim ve ekiplerimiz sıkıntı oluşturan noktalarda çalışma yapıyor."