Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Uşak milletvekili adayları Özekin ve Keskin seçim çalışmalarını Eşme'de sürdürdü

UŞAK (AA) - AK Parti Uşak Milletvekili adayları Eyüp Gökhan Özekin ve Hüseyin Keskin seçim çalışmalarını Eşme'de sürdürdü.

İlçe merkezinde düzenlenen mitinge katılan Özekin ve Keskin burada halka seslenerek destek istedi.

- Özekin: "Milliyetçilik hizmetle olur"

Konuşmasında, AK Parti Hükumetlerinin icraatlarına ilişkin bilgi veren Özekin, insan hakları konusunda yapılan düzenlemelere değindi.

Başörtülü vatandaşların uzun yıllar ikinci sınıf vatandaşlar olarak görüldüğünü anlatan Özekin, sorunun ancak AK Parti'nin yıllar süren çabasıyla ortadan kalktığını belirtti.

Özekin, " MHP 'ye gönül vermiş hemşehrilerime sesleniyorum çok dikkat edin milliyetçilik lafla sözle sembollerle olmaz hizmetle olur. Milliyetçilik Amerikan Senatosu'nun kapısında bir helikopter alabilmek için dilencilik yapmakla olmaz, kendi helikopterini yapmakla olur. Milliyetçilik kendi tankını yapmakla olur, milliyetçilik kendi insansız hava aracını yapmakla olur. Bütün bunları AK Parti  yaptı" diye konuştu.

Milletvekili adayı Hüseyin Keskin ise seçmenlerin sandığa giderken ellerini vicdanlarına koyarak oy atmasını istedi. AK Parti'nin ideoloji partisi olmadığını söyleyen Keskin, "Ülkemizde istikrarın devam etmesi için AK Parti'ye ihtiyaç var. Yoksa 2002 yılı öncesi ekonomik kriz dönemine geri döner bu ülke. Biz hizmet partisiyiz biz hiçbir zaman ideoloji partisi olmadık. Biz vatandaşımıza milletimize bu ülkede insanca nasıl yaşanır onun mücadelesi veriyoruz" ifadelerini kullandı.