Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Uşak İl Teşkilatı, milletvekili adaylarını tanıttı

UŞAK (AA) - AK Parti  Uşak İl Teşkilatı, 1 Kasım genel seçimindeki milletvekili adayları Mehmet Altay, Alim Tunç ve Hüseyin Keskin'i tanıttı.

Uşak Belediyesi Atlı Cirit ve Rehabilitasyon Merkezi'ndeki tanıtım toplantısında konuşan AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, 7 Haziran seçimlerinin ardından yaşananların sorumlusunun muhalefet partileri olduğunu savundu. Türkiye 'nin ekonomik istikrarı yeniden yakalaması, olumsuzluklardan kurtulması için partisinin tek başına iktidara gelmesi gerektiğini ifade eden Kuş,  tüm parti mensuplarıyla birlikte seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ilde birinci parti olduklarını 1 Kasım'da başarı çıtasını yükselteceklerini anlattı. 

Milletvekili Mehmet Altay ise 1 Kasım'da  7 Haziran seçimlerinden daha başarılı bir sonuç alacaklarını söyledi. Birlik beraberlik vurgusu yapan Altay, Türkiye'nin kaos ortamına çekilmek istendiğini partisinin buna izin vermeyeceğini ifade etti. 

Milletvekili adayı Alim Tunç ise Türkiye'nin  çok zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Yaşanan tüm olumsuzluklar AK Parti'nin tekrar iktidara gelmesiyle son bulacak" dedi.

 Milletvekili Adayı Hüseyin Keskin, ise seçim çalışmalarının önemine değinerek tüm partililere görev düştüğünü kaydetti.