Muratbey Uşak Sportif'e yardım kampanyası

Muratbey Uşak Sportif'e yardım kampanyası
Muratbey Uşak Sportif'e yardım kampanyası
- AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç, birer maaşlarını takıma bağışladı

UŞAK (AA) - Süper Toto Basketbol Ligi ekiplerinden Muratbey Uşak Sportif'e gelir sağlamak amacıyla yardım kampanyası başlatıldı. 

Kulüp başkanı Arif Akçakaya, kendi ofisinde düzenlendiği basın toplantısında, takımı zor şartlarda bugüne kadar getirdiklerini ancak daha iyi noktalara taşımak istediklerini söyledi.

Genel Menajer Fatihhan Erdoğan ise ligde başarılı sonuçlar aldıklarını belirterek, takıma sahip çıkılmasını istedi. Takımın maddi sıkıntı yaşadığını aktaran Erdoğan, "Takımı ayakta tutmaya çalışıyoruz, halkımızın bize destek olacağını biliyoruz" dedi. 

Kampanyaya  bir maaşını bağışlayarak destek veren AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay ise takımın kısıtlı imkanlarla önemli işler başardığını belirterek, "Uşak halkı olarak bu değerimize sahip çıkmak vatandaşlık görevimizdir. Tüm Türkiye'de Uşak Sportif'in başarısı konuşulurken bizler duyarsız kalamazdık, ben de bir maaşımı takıma bağışladım" diye konuştu.

AK Parti Uşak Milletvekili Alim Tunç da bir maaşını takıma bağışladığını ifade ederek, "Takımımız en iyi şekilde kentimizi tanıtıyor.  Bu başarının desteklenmesi gerekli, kentin takıma sahip çıkmasını istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.