Muratbey Uşak Sportif'te transfer

Muratbey Uşak Sportif'te transfer
Muratbey Uşak Sportif'te transfer
- Muratbey Uşak Sportif ABD'li forvet Sam Young ile sezon sonuna kadar anlaştı

UŞAK (AA) - Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Muratbey Uşak Sportif ABD 'li forvet Sam Young ile sezon sonuna kadar anlaştı. 

Genel Menajer Fatihan Erdoğan AA muhabirine yaptığı açıklamada hafta sonu oynadıkları Beşiktaş İntegral Forex maçında boynundan sakatlanan Courtney shamon Fells'in sakatlığının ciddi olduğunu ve sezon forma giyme şansı bulunmadığını söyledi.

Ligde dar oyuncu kadrosu ile mücadele ettiklerini ve Fells'in bu güne kadar takıma önemli katkı sağladığını kaydeden Erdoğan, ligin bitine beş hafta kala ABD'li forvet Sam Young ile sezon sonuna kadar anlaştıklarını ifade etti.

Young'un bu gün Türkiye'ye geleceğini ve yarından itibaren takımla antrenmanlara çıkmaya başlayacağını kaydeden Erdoğan, "Öncelikle Fells'e bu güne kadar takıma sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ediyorum. Yönetimimiz pay-off hedefine ulaşmamız için Fells'in yerine bir oyuncu almamızı uygun gördü. Bizde daha önce İtalya, Avusturalya, NBA ve son olarak Meksika'da oynayan 30 yaşındaki 1.98'lik forvet Sam Young'u takıma kazandırdık" dedi.