Ramazan Bayramı'na doğru

Ramazan Bayramı'na doğru
Ramazan Bayramı'na doğru
-Uşak Emniyet Müdürü Ergüder: "İlimizde huzurlu bir bayram geçirmek için ekiplerimizin tamamı görev başında olacak"

UŞAK (AA) - Uşak Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Ramazan Bayramı nedeniyle il genelinde güvenlik önlemlerinin artırıldığını belirterek, "İlimizde huzurlu bir bayram geçirmek için ekiplerimizin tamamı görev başında olacak" dedi. 

Ergüder, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı'nı, halkın huzur ve güven içinde geçirmesi için gerekli tüm tedbirin alındığını ifade etti. 

Bu kapsamda arife günü ve bayram süresince halkın yoğun olduğu bölgelerde sivil ekiplerin görevlendirilerek, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı görev yapacağını, yine trafikte yoğunluk yaşanabilecek güzergahlarda ekiplerin aralıksız görev yapacağını dile getiren Ergüder, şunları kaydetti:

"İzmir- Ankara , Uşak-Denizli karayolları başta olmak üzere şehirler arası yollarda ve şehir içi trafikte yoğunluk yaşanacağını düşünüyoruz. Sürücülerimizin trafikte çok dikkatli olmalarını özellikle istiyoruz. Bunun yanı sıra resmi ve sivil ekiplerimiz, yoğun olarak alışveriş yapılan bölgelerde dolandırıcılık, hırsızlık, yankesicilik olayları ile sahte para kullanımını önlemek için çalışacak. İlimizde huzurlu bir bayram geçirmek için ekiplerimizin tamamı görev başında olacak."

Ergüder, tüm kent halkının Ramazan Bayramı'nı da kutladı.