Şüpheli paket ihbarı üzerine ambulansla hastaneden getirildi

Şüpheli paket ihbarı üzerine ambulansla hastaneden getirildi
Şüpheli paket ihbarı üzerine ambulansla hastaneden getirildi
- Uşak'ta çay ocağında fenalaşınca hastaneye kaldırılan kişinin orada kalan bavulları, şüpheli paket ihbarına konu oldu - Bavullar, sahibi hastaneden ambulansla getirilip emin olunduktan sonra kendisine teslim edildi

UŞAK (AA) - Uşak'ta çay ocağında fenalaşınca hastaneye kaldırılan kişinin olay yerinde kalan bavulları, şüpheli paket ihbarına konu oldu. Bavulların aynı kişiye ait olduğunun teyidi için hasta, ambulansla olay yerine getirildi. 

Tiritoğlu Parkı'ndaki bir çay ocağında oturan epilepsi hastası Murat Yalçın Yaman (52), akşam saatlerinde fenalaşınca ambulansla Uşak Devlet Hastanesine götürüldü.

Bu sırada vatandaşlar, çay ocağında kalan iki bavuldan şüphelenerek polise "şüpheli paket" ihbarında bulundu. 

Olay yerine gelen ekipler, bölgeyi güvenlik çemberine aldı. Bir süre sonra çay ocağının sahibi polislere, bavulların rahatsızlık geçirerek hastaneye kaldırılan Yaman'a ait olabileceğini söyledi.

Bunun üzerine hastaneye kaldırılan Yaman'a ulaşan ekipler, çantaları telefonla tarif ettirmeye çalıştı. Daha sonra Uşak Devlet Hastanesinden ambulansa bindirilen Yaman, olay yerine getirildi. Ambulanstan indirildikten sonra sedyeyle bavulların yanına götürülen Yaman'ın beyanı üzerine iki bavul, polisler tarafından taşınarak ambulansa konuldu.

Yaman, tedavisi için yeniden hastaneye götürüldü. Bavulların içinde Yaman'ın kişisel eşyalarının olduğu öğrenildi.


  ETİKETLER:

  Akşam

  ,

  Çay

  ,

  güvenlik