TEOG tercihi yapacak öğrencilere rehberlik hizmeti

TEOG tercihi yapacak öğrencilere rehberlik hizmeti
TEOG tercihi yapacak öğrencilere rehberlik hizmeti
UŞAK (AA) - Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sisteminde yerleştirme puanlarının açıklanmasının ardından, tercihte bulunacak öğrenciler için...

UŞAK (AA) - Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş ( TEOG ) sisteminde yerleştirme puanlarının açıklanmasının ardından, tercihte bulunacak öğrenciler için rehberlik hizmeti verileceği bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, açıklamasında, tercihte bulunacak öğrenciler ile ailelerine, 6-16 Temmuz'da il merkezi ve ilçelerdeki bazı okullarda danışmanlık hizmeti verileceğini belirtti.

İl genelinde toplam 16 tercih komisyonu kurulduğunu ileten Şahin, rehber öğretmenlerin, tercih ve okullarla ilgili her türlü bilgiye sahip olduğunu kaydetti.

İl merkezinde Besim Atalay Ortaokulu, Ömer Bedrettin Ortaokulu, Şefkat Ortaokulu, Nihat Dülgeroğlu Ortaokulu, Uşak İmam Hatip Ortaokulu, Alper Günbayram Ortaokulu, Mehmet Sesli Ortaokulu, Halit Ziya Ortaokulu ve Bedriye Kadir Uysal Ortaokulu, Banaz'da Cumhuriyet Ortaokulu, Eşme'de Sıtkı Çetin Ortaokulu, Karahallı'da Cumhuriyet Ortaokulu, Sivaslı'da 31 Ağustos Ortaokulu, Ulubey'de ise Remzi Deveci Ortaokulu tercih merkezi olarak belirlendi.


  ETİKETLER:

  İmam

  ,

  ağustos

  ,

  eğitim

  ,

  TEOG